7-13 czerwca w PULS 2

Na dni 7-13 czerwca telewizja PULS 2 przygotowała wiele nowości w swojej ofercie programowej skierowanej do całej rodziny. W tym tygodniu pokazany zostanie kolejny premierowy odcinek serialowego hitu – „Wikingowie”. W sobotnie wieczory o nowej porze, będzie emitowany drugi już sezon serialu „Continuum: Ocalić przyszłość”, a w tygodniu nowy serial akcji „Jednostka specjalna”.

Na antenie pojawią się także: premierowe odcinki przygotowanego specjalnie dla TV Puls programu „Wojciech Cejrowski. Boso – Teksas”, intrygujące historie ukazane w serialu „Krwawa historia Europy” z portfolio National Geographic oraz nowe seriale dokumentalne: „Handlarz doskonały” i „Łowcy okazji”. W tym tygodniu PULS 2 pokaże premierowe odcinki seriali dla najmłodszych – „Zagroda według Otisa” oraz „Fineasz i Ferb”. Dla młodych widzów stacja przygotowała pełnometrażowe propozycje, a wśród nich: „Barbie i magia tęczy”, „Jaś i magiczna fasola” oraz filmy „Historia Kopciuszka” i „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Diabeł z trzema złotymi włosami” z udziałem polskiego aktora – Jakuba Gierszała. W piątek, starsi widzowie, będą mogli zobaczyć kolejny film z kultowej serii o Winnetou – „Winnetou wśród Sępów”.

„Wikingowie”
akcja, Irlandia, Kanada 2013, wys. Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
Świat Wikingów ożywa na nowo wraz z wyprawą Ragnara Lothbroka, który zapisał się na kartach nordyckiej historii, jako człowiek, który wyszedł poza ramy mitów.
Akcja serialu ma początek w VIII wieku, w Skandynawii, gdzie Ragnar, wojownik i rolnik, marzy o znalezieniu bogactwa i dalekich wyprawach na zachód. Nad swoimi planami, zmieniającymi porządek świata, pracuje w tajemnicy, gdyż najpierw musi przekonać do nich lokalnego przywódcę – Earla Haraldsona, który niechętnie dzieli się władzą i sławą. Earl obawia się, że podróż Ragnara, jeśli zakończy się sukcesem, przyniesie mu zaszczyty, szacunek i władzę.
Premiera: piątek, 13 czerwca, godzina 23:30

„Continuum: Ocalić przyszłość”
akcja, Kanada 2012, wys. Rachel Nichols, Victor Webster, Erik Knudsen, Stephen Lobo
Akcja serialu „Continuum: Ocalić przyszłość” toczy się w 2077 roku w Vancouver, gdzie ludzie żyją pod rządami korporacji i w zaawansowanym technologicznie państwie policyjnym. Fabuła koncentruje się na konflikcie pomiędzy grupą terrorystyczną Liber8, która przeniosła się w czasie z 2077 do 2012 roku w Vancouver, a policjantką – Kierą Cameron, która przez przypadek zostaje przeniesiona razem z nimi. Po podróży w czasie członkowie Liber8 decydują się na kontynuowanie swojej brutalnej walki przeciw korporacjom, by zapobiec sytuacji politycznej z 2077 roku.
Emisja: sobota, 7 czerwca, godzina 22:00

„WWE RAW”
sportowy, USA 2013
Ekscytujący i nieprzewidywalny program, w którym zmierzą się ze sobą największe gwiazdy wrestlingu.
Emisja: piątek, 13 czerwca, godzina 22:30

„Jednostka specjalna”
Serial / Akcja, Niemcy 2005 reż. Hans-Günther Bücking, Florian Kern, Michael Wenning wys. Marc Ben Puch, Bülent Sharif, Andreas Pietschmann
Trenowali, by stać się perfekcjonistami. Znajdują się u szczytu swoich fizycznych możliwości. Tworzą specjalne jednostki elitarnej organizacji, walczącej z terroryzmem. Gotowi są zmierzyć się z wszelkimi zagrożeniami, działając zawsze w zgodzie z honorowym kodeksem postępowania. W skład każdej Jednostki Specjalnej wchodzi pięciu wykwalifikowanych śmiałków, gotowych zwalczać coraz bardziej zagrażające społeczeństwu grupy terrorystyczne. Są absolutnie oddani swojej profesji i doskonale potrafią współpracować w grupie. Niejednokrotnie muszą ryzykować swoje życie, by inni ludzie mogli żyć bezpiecznie…
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 22:30

„Winnetou wśród Sępów” – PREMIERA
przygodowy, RFN, Francja, Jugosławia, Włochy 1964, reż. Alfred Vohrer, wys. Pierre Brice, Stewart Granger, Elke Sommer
Film „Winnetou wśród sępów” to kontynuacja przygód dzielnego wodza Winnetou. Farma Baumannów zostaje napadnięta przez bandę Sępów. Plądrując farmą, bandyci zabijają panią Baumann i kradną wszystkie cenne rzeczy. Winnetou, Baumann i jego syn Martin przybywają za późno i nie udaje im się zapać złoczyńców. Niebawem na farmie wizytę składa przyjaciel rodziny, Old Surehand, który razem z Winnetou próbuje odszukać morderców.
Emisja: piątek, 13 czerwca, godzina 17:35

„Barbie i magia tęczy”
animacja, USA 2007, reż. William Lau
Elina dołącza do szkoły wróżek, mieszczącej się w Kryształowym Pałacu, by uczyć się Wiosennego Lotu – magicznego rytuału wywoływania pierwszej wiosennej tęczy. Niespodziewanie Elina wpada w pułapkę i niechcący odczarowuje złą Lavernę. Wróżkolandia znowu jest w wielkim niebezpieczeństwie! Laverna sprawia, że cudowna kraina zapada w mającą trwać 10 lat zimę, a strzegące szkoły czarodziejki zostają pogrążone w głębokim śnie. Aby odczarować Wróżkolandię, Elina wraz z innymi uczennicami muszą wykonać Wiosenny Lot i uwolnić tęczę.
Emisja: poniedziałek, 9 czerwca, godzina 16:00

„Jaś i magiczna fasola”
animacja, Wielka Brytania 2000, reż. Martin Gates
Jasiowi i jego matce kończą się pieniądze. Rodzina postanawia sprzedać ostatnią krowę, jednak w zamian za nią Jaś dostaje tylko fasolę. Z rzuconych na ziemie ziaren niespodziewanie wyrasta wysoka do nieba łodyga. Ciekawski chłopak postanawia wspiąć się na gigantyczną roślinę i zobaczyć co czeka go na górze. W fasolowym królestwie, do którego dociera panuje terror Ciemnych Jeźdźców i straszliwego Olbrzyma. Do Jasia dołącza mieszkanka królestwa – Dilly. Dzieci postanawiają pozbyć się Olbrzyma i jego sługusów. W końcu jednak Jaś zostaje złapany i umieszczony w zamkowym więzieniu. Tam spotyka magiczną harfę Harrietę i kurę znoszącą złote jajka. Dzielny chłopiec postanawia uwolnić się z niewoli, uratować przyjaciół i pozbyć się Olbrzyma.
Emisja: wtorek, 10 czerwca, godzina 16:00

„Historia Kopciuszka”
familijny, Niemcy 2010, reż. Susanne Zanke, wys. Emilia Schüle, Max Felder, Simone Thomalla
Młoda dziewczyna imieniem Marie, po śmierci ojca pracuje u jego żony jako pomoc domowa. Codziennie sprząta brud i popiół. Macocha źle ją traktuje i określa przydomkiem „Kopciuszka”. W przeciwieństwie do Marie, jej przyrodnia siostra – Klotylda – jest rozpieszczona i zepsuta. Pewnego dnia, dwóch posłańców króla – Peter i Leonard – przynoszą zaproszenie na królewski bal. Marie zakochuje się w Leonardzie, nie zdając sobie sprawy z tego, że tak naprawdę jest to książę w przebraniu. Rozpaczliwie chce iść na bal, aby znów go zobaczyć, ale zła macocha się na to nie zgadza. Zrozpaczona dziewczyna ucieka i biegnie do grobu matki, gdzie magiczne drzewo przemienia ją w piękną pannę. Marie pojawia się na balu i wprawia w zachwyt wszystkich tam obecnych, również księcia. W momencie, gdy zegar wybija północ, ucieka, obawiając się, że książę ją porzuci, gdy pozna jej prawdziwą tożsamość. Podczas ucieczki gubi jeden pantofelek…
Emisja: środa, 11 czerwca, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Diabeł z trzema złotymi włosami”
baśń, Niemcy 2013, reż. Maria von Heland, wys. Jakub Gierszał, Saskia Rosendahl, Thomas Sarbacher
Diabeł z Trzema Złotymi Włosami wystawia szczęście młodego skrzypka Felixa na próbę.Tylko wtedy, gdy chłopiec zdobędzie skarb diabła będzie mógł poślubić księżniczkę Isabell. To warunek określony przez jej ojca, chciwego i pozbawionego skrupułów króla Ottokara. Felix udaje się w niebezpieczną podróż, by móc poślubić córkę króla.
Emisja: czwartek, 12 czerwca, godzina 16:00

„Fineasz i Ferb”
animacja, USA 2007
Serial „Fineasz i Ferb” opowiada o przygodach Fineasza Flynna i jego przyrodniego brata Ferba Fletchera, którzy nie cierpią nudy i mają całą masę zwariowanych pomysłów. Starszej siostrze chłopaków – Fretce, nie podoba się to i robi wszystko aby rodzice dowiedzieli się o ich występkach. W każdej przygodzie Fineaszowi i Ferbowi towarzyszy Pan Dziobak, który wydaje się potulnym domowym zwierzątkiem, lecz w tajemnicy przed wszystkimi, nawet przed chłopcami, realizuje swoje drugie wcielenie – jest tajnym agentem, który ratuje świat, walcząc ze złym doktorem Dundersztycem.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:20 i 17:25

„Zagroda według Otisa”
animacja, USA 2007
Serial „Zagroda według Otisa” w zabawny sposób opowiada o grupie przyjaciół zamieszkujących farmę. Są wśród nich krowy, świnia, mysz, kogut, pies i fretka. Wspólnie przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód. Na czele tej wesołej gromadki stoi Otis, który dba o bezpieczeństwo mieszkańców farmy. Zwierzaki nieustannie szukają okazji do zabawy i wygłupów, jednocześnie unikając Pani Beady i jej niesfornego bratanka o imieniu Eugene, nazywanego Ważniakiem.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: sobota, godzina 15:00; poniedziałek, godzina 19:40

„Handlarz doskonały”
dokumentalny, Kanada 2012
„Handlarz doskonały” to serial śledzący codzienne życie Jeffa Schwarza, który zarobił fortunę dzięki umiejętnemu prowadzanie transakcji kupna i sprzedaży.
Emisja: sobota, godzina 16:00; środa, godzina 19:40

„Wojciech Cejrowski. Boso – Teksas”
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa.
Emisja: niedziela, godzina 15:30

„Krwawa historia Europy”
dokumentalny, Wielka Brytania 2012
Seria dokumentalna „Krwawa historia Europy” ukazuje pełne grozy i tajemnic historie ze Startego Kontynentu.
Emisja: piątek, 13 czerwca, godzina 20:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *