7-13 grudnia w PULS 2

W sobotni wieczór, 7 grudnia, kanał PULS 2 zaserwuje wyśmienitą komedię „Wasabi” w reż. Gérarda Krawczyka z udziałem Jean Reno. W niedzielny poranek, 8 grudnia, superzabawa dla najmłodszych – nowy serial animowany „Max Steel” o chłopcu, który pewnego dnia odkrywa, że jego ciało potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną turboenergię. Na koniec weekendu stacja proponuje „Postal” – film autorstwa niemieckiego reżysera Uwe Bolla, powstały na podstawie popularnej gry. W emitowanym od poniedziałku do piątku paśmie JUNIOR TV, jak zawsze pojawią się hity animowane: m.in. niezapomniany serial „Flinstonowie” (kto nie pamięta słynnego jaba-daba-doo?) oraz filmy pełnometrażowe: „Ratunku, jestem rybką!” (poniedziałek, 9 grudnia), „Przygody lisa urwisa” (wtorek, 10 grudnia), „Asterix Gal” (piątek, 13 grudnia) oraz popularny cykl „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm”, w którym tym razem zobaczymy „Królewnę Śnieżkę”. W paśmie „Emocjonujące piątki” na uwagę zasługuje „Czyściciel” w reż. Les Mayfielda- komedia z dreszczykiem emocji z udziałem Cedrica the Entertainer i Lucy Liu.

„Wasabi”
komedia, Francja, Japonia 2001 reż. Gérard Krawczyk wys. Jean Reno, Ryoko Hirosue, Michel Muller
Francuski policjant -€“ Hubert Fiorentini -€“ bez skrupułów walczy z zorganizowaną przestępczością. Po pracy prowadzi zwyczajne życie. Do czasu… Pewnego dnia otrzymuje pewną wiadomość, która zmusza go do natychmiastowego wyjazdu. Udaje się do Japonii, by tam uporządkować sprawy rodzinne i poznać… swoją córkę. Co więcej, nie spodziewa się, że na miejscu zetknie się również z japońską mafią.
Emisja: sobota, 7 grudnia, godzina 20:00

„Czyściciel”
komedia, USA 2007 reż. Les Mayfield wys. Cedric the Entertainer, Lucy Liu, Nicollette Sheridan, Callum Rennie, Will Patton, DeRay Davis
Ciemnoskóry dozorca Jake cierpi na zaniki pamięci. Pewnego dnia budzi sie obok zabitego mężczyzny i walizki pełnej pieniędzy. Tym sposobem zostaje wplątany w wielką aferę. Nie pamięta bowiem jak się nazywa, ani jak tu trafił. Niespodziewanie pojawia się piękna Diane, która twierdzi, że jest jego żoną i zabiera go do wspaniałej posiadłości. Kiedy Jake odkrywa, że Diane próbuje wyciągnąć od niego pewne informacje, ucieka i chowa się w pobliskiej knajpce. Tam wpada na kelnerkę Gnię, która twierdzi, że jest jego dziewczyną, a on sam dozorcą w fabryce gier video. Jake natomiast jest przekonany, że w rzeczywistości jest tajnym agentem CIA o pseudonimie „Czyściciel”. Musi to udowodnić.
Emisja: sobota, 7 grudnia, godzina 22:55

„Max Steel”
animacja, USA
Serial opowiada o losach szesnastoletniego Maxwella McGratha, który pewnego dnia odkrywa, że jego ciało potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną turboenergię, której nadmiar może doprowadzić do eksplozji ciała chłopaka. Max musi współdziałać z techno-organicznym kosmitą o nazwie STEEL, aby móc kontrolować i okiełznać tę niezwykłą moc.
Emisja: niedziela, 8 grudnia, godzina 08:15

„Postal”
komedia, Niemcy, Kanada, USA 2007 reż. Uwe Boll wys. Zack Ward, Dave Foley, Chris Coppola
Film niemieckiego reżysera Uwe Bolla, powstały na podstawie popularnej gry „Postal”. Główny bohater, Postal Dude to życiowy nieudacznik. Nie może znaleźć pracy, opieka społeczna odmawia mu pomocy i jeszcze mieszka w przyczepie ze swoją tłustą i zrzędzącą żoną. Postal razem ze swoim wujem Davem, który także ma problemy finansowe, obmyślają pewien sprytny plan kradzieży pieniędzy. Nie wiedzą, że znajdujący się w ich miasteczku – Paradise – Talibowie mają również złowrogi plan, który może zaszkodzić Postalowi i Dave’owi.
Emisja: niedziela, 8 grudnia, godzina 08:15

„Ratunku, jestem rybką!”
animacja, Dania, Irlandia, Niemcy 2000 reż. Elżbieta Jeżewska(Reż wer polskiej), Michael Hegner, Stefan Fjeldmark
Pewnego dnia trójka dzieci -€“ Fly, Stella i Chuck -€“ zostaje pod opieką ciotki. Kiedy ciotka zasypia, wymykają się na plażę, by powędkować. Tam, czeka na nich przygoda, której nigdy nie zapomną! Uda im się bowiem zajrzeć w głąb podwodnego świata oraz przeżyć niezapomniane chwile i na własnej skórze doświadczyć, jak to jest być… rybką.
Emisja: poniedziałek, 9 grudnia, godzina 15:55

„Flintstonowie”
animacja, USA 1960
Ścinanie trawy za pomocą dinozaura o ostrych zębach, branie prysznica pod strumieniem wody lecącym z trąby mamuta i jedzenie hamburgerów z brontozaura to codzienne czynności w życiu Welmy, Freda Flintstona oraz ich przyjaciół Barneya i Betty Ruble. Czasy prehistoryczne mogą być zacofane, ale Flintstonowie i ich przyjaciele żyją w wielkim stylu.
Zawołaj więc jaba-daba-doo z Flintstonami!
Emisja: poniedziałek-czwartek, 9-12 grudnia, godzina 9:00 i 18:30

„Przygody lisa urwisa”
animacja, Luksemburg 2005 reż. Joanna Wizuel(reżyser wersji polskiej), Thierry Schiel
Lis Renart to wyjęty spod prawa sprytny złodziejaszek, który walczy z feudalną niesprawiedliwością. Nie kradnie z chciwości, ale po to, by zapewnić przetrwanie swej rodzinie. Renart oraz jego wspólnik, nieporadny szczur Rufus, pragną odnaleźć skarb, który ma rozwiązać ich problemy i zapewnić im szczęście. Poszukiwania okazują się zajęciem trudnym i pełnym pułapek. Renart musi poradzić sobie z groźnym, choć niezbyt rozgarniętym wilkiem Paszczykłapem, a także odeprzeć natrętne zaloty kobiet, niekiedy tak wpływowych, jak królowa lwica.
Emisja: środa, 11 grudnia, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Królewna Śnieżka”
baśń, Niemcy 2009 reż. Thomas Freundner wys. Sonja Kirchberger, Jaecki Schwarz, Jörg Schüttauf
Królewna Śnieżka to najpiękniejsza istota na świecie. Niestety, o jej urodę zazdrosna jest jej macocha, która w gniewie i zazdrości postanawia zabić królewnę. Śnieżce udaje się jednak zbiec do lasu, gdzie przygarnia ją siedmiu krasnoludków, którzy pragną aby została ich gospodynią. Szybko okazuje się, że nawet tam, wśród przyjaciół śliczna królewna nie jest bezpieczna…
Emisja: środa, 12 grudnia, godzina 16:00

„Asterix Gal”
animacja, Belgia, Francja 1976
Gajus Głąbus pragnie zostać najpotężniejszym obywatelem Rzymu. Obmyśla misterny plan, który ma mu w tym pomóc. Postanawia porwać Panoramixa, który jako jedyny zna tajemną recepturę, dającego nadludzkie siły napoju magicznego. Głąbus zamierza zmusić druida do przyrządzenia mikstury! Na pomoc przyjacielowi wyruszają nieustraszeni Asterix i Obelix.
Emisja: piątek, 13 grudnia, godzina 16:00

„Czyściciel”
komedia, USA 2007 reż. Les Mayfield wys. Cedric the Entertainer, Lucy Liu, Nicollette Sheridan, Callum Rennie, Will Patton, DeRay Davis
Ciemnoskóry dozorca – Jake – cierpi na zaniki pamięci. Pewnego dnia budzi sie obok zabitego mężczyzny i walizki pełnej pieniędzy. Tym sposobem zostaje wplątany w wielką aferę. Nie pamięta bowiem jak się nazywa, ani jak tu trafił. Niespodziewanie pojawia się piękna Diane, która twierdzi, że jest jego żoną i zabiera go do wspaniałej posiadłości. Kiedy Jake odkrywa, że Diane próbuje wyciągnąć od niego pewne informacje, ucieka i chowa się w pobliskiej knajpce. Tam wpada na kelnerkę – Gnię – która twierdzi, że jest jego dziewczyną, a on sam dozorcą w fabryce gier video. Jake natomiast jest przekonany, że w rzeczywistości jest tajnym agentem CIA o pseudonimie „Czyściciel”. Musi to udowodnić.
Emisja: piątek, 13 grudnia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *