7-13 września w PULS 2

Błyskawicznie rozwijający się kanał PULS 2 stale udoskonala swoją ofertę programową. W tygodniu 7-13 września na antenie stacji zadebiutują dwie znakomite serie oraz pierwsza produkcja własna PULS 2. Już w sobotę, 7 września, w ramówce pojawi się reality TV „Tarzan w wielkim mieście” oraz seria dokumentalna „Łowcy mitów”, która przybliża najbardziej fascynujące zagadki ludzkości. W weekend na antenie stacji po raz pierwszy pojawią się też uwielbiane przez najmłodszych filmy z serii o Barbie -€“ w sobotę, 7 września, będzie to „Barbie jako Roszpunka”, a w niedzielę, 8 września, „Barbie jako Księżniczka Wyspy”.

W niedzielę swoją kontynuację będzie miał cieszący się coraz większym powodzeniem cykl Horror Nocy Letniej. W omawianym tygodniu PULS 2 zaprezentuje pierwszy z nowego cyklu horrorów -€“ film „Podgatunek”. To propozycja dla fanów filmów o wampirach. Tydzień przyniesie też wielką niespodziankę -€“ w piątek, 13 września, w PULS 2 będzie miał premierę program „Ratownicy” -€“ dokumentalno-sensacyjne reality-show pokazujący od środka i w bardzo dynamiczny sposób pracę ekip ratunkowych podczas wypadków. „Ratownicy” to pierwsza produkcja własna PULS 2. Tego samego dnia w PULS 2 zadebiutuje serial „Zaginiony świat” o grupie podróżników, którzy na tajemniczej wyspie walczą z barbarzyńcami i dinozaurami. Ponadto w tygodniu 7-13 września będzie można zobaczyć nowe odcinki serii „Brudna robota”, „Nalot na restaurację” oraz „Australijska straż graniczna”. Cały czas PULS 2 emituje też kontrowersyjnego, ale bardzo interesującego „Zaklinacza psów”.

„Barbie jako Roszpunka”
animacja, USA 2002, reż. Owen Hurley
Dawno, dawno temu żyła sobie utalentowana artystycznie, prześliczna księżniczka imieniem Roszpunka. Miała ona najpiękniejsze i najbardziej promienne włosy, jakie ktoś kiedykolwiek widział. Niestety Roszpunka została uwięziona w wieży przez złą i zazdrosną czarownicę, której musi służyć. Pewnego dnia piękna księżniczka odkrywa, że dzięki czarodziejskiemu pędzelkowi, którym maluje obrazy, może wyruszyć w magiczną podróż ku miłości i wolności…
Emisja: sobota, 7 września, godzina 8:40

„Tarzan w wielkim mieście”
reality TV, USA
Znawca dzikich zwierząt -€“ John Brennan -€“ przechwytuje i przenosi w bezpieczne miejsce egzotyczne zwierzęta, które zabłądziły w miejskiej dżungli Nowego Jorku. Brennan na co dzień ma do czynienia ze śmiertelnie niebezpiecznymi pytonami w domach lub aligatorem, który znalazł się w czyjejś… wannie.
Premiera: sobota, 7 września, godzina 14:30
Emisja: sobota, godzina 14:30
Powtórka: niedziela, godzina 15:30

„Łowcy mitów”
dokumentalny, Wielka Brytania
Seria „Łowcy mitów” przedstawia największe zagadki ludzkości. Udowadnia, że takie zagadnienia, jak ukryte skarby, broń o nieograniczonej mocy czy sekrety długowieczności to nie tylko motywy przewodnie filmów przygodowych. Seria ujawnia m.in. kulisy zorganizowanej przez Himmlera wyprawy po Świętego Graala, przybliża legendę legendarnego pirata Kapitana Kidda i tłumaczy dlaczego Hitler uwierzył, że Włócznia Przeznaczenia da mu władzę nad światem.
Premiera: sobota, 7 września, godzina 18:00
Emisja: soboty, godzina 18:00, od 25 września -€“ środy

„Podgatunek”
horror, USA 1991, reż. Ted Nicolaou, wyst.: Anders Hove, Michelle McBride, Laura Tate, Michael Watson
Dwie amerykańskie studentki jadą zwiedzać Rumunię. W trakcie wycieczki krajoznawczej trafiają w sam środek zażartej walki pomiędzy dwójką wampirzych braci, którzy toczą spór o pewną świętą relikwię…
Emisja: niedziela, 8 września, godzina 21:00

„Ratownicy”
reality TV, Polska 2013
„Ratownicy” to pierwsza produkcja własna PULS 2. To program dokumentalno-sensacyjny typu reality-show pokazujący pracę ekip reporterskich w akcjach ratowniczych od pierwszej sekundy ich trwania. Ciekawostką jest fakt, że ekipy filmowe dyżurują z ratownikami czekając na wezwanie przez całą dobę. Wykorzystują przy tym specjalistyczne kamery, dzięki którym widzowie mogą zobaczyć miejsca niebezpieczne i niedostępne, a także być bliżej wydarzeń niż kiedykolwiek wcześniej oraz poznać samych ratowników.
Premiera: piątek, 13 września, godzina 19:00
Emisja: piątek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *