7 milionów widzów meczu Polska – Kazachstan w Polsacie i Polsacie Sport

Ponad 7 milionów widzów oglądało wczorajsze zwycięstwo reprezentacji Polski w meczu z Kazachstanem w ramach eliminacji Mistrzostw Świata Rosja 2018 na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Nasza reprezentacja po bramkach Arkadiusza Milka, Kamila Glika i Roberta Lewandowskiego wygrała 3:0.

Sprawdź ofertę kanałów Grupy Polsat w PROGRAMIE TV

W trakcie meczu był z nadawcą co drugi widz oglądający telewizję. Polsat i Polsat Sport zgromadziły ponad 45% udziałów wśród wszystkich badanych i ponad 50% w grupie komercyjnej. Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych przyciągając ponad 6,2 miliona widzów, co przełożyło się na bardzo wysokie udziały: 40% w grupie 4+ i 47% w grupie 16-49. Spotkanie w Polsacie Sport przyciągnęło niemal 800 tysięcy widzów, a minutowy zasięg meczu na obu antenach wyniósł aż 10 milionów widzów.

Po ośmiu meczach Polska jest liderem grupy „E” z trzema punktami przewagi nad Czarnogórą i Danią. Ostatnie dwa mecze eliminacji do Mundialu Rosja 2018, piłkarska reprezentacja Polski rozegra 5 października na wyjeździe z Armenią i 8 października w Warszawie z Czarnogórą.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *