7. sezon „Przyjaciółek” od 3 marca w Polsacie

Czy Inga da szansę Robertowi? Czy Anka wróci do męża? Czy małżeństwo Patrycji przetrwa rozłąkę? Z kim Zuza ułoży sobie życie? Dwanaście nowych odcinków „Przyjaciółek” od 3 marca 2016 roku na antenie Polsatu.

Jak potoczą się dalsze losy „Przyjaciółek”? W nadchodzącym sezonie dawne namiętności bohaterek wybuchną na nowo, a kolejne zwroty w życiu Patrycji, Zuzy, Ingi i Anki nie zawiodą milionów wiernych fanów serialu. Obok Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, tj. Marcina Rogacewicza, Krzysztofa Wieszczka i Bartka Kasprzykowskiego, w nowej serii zobaczymy również Marka Bukowskiego i Stefano Terrazzino.

W siódmej serii serialu „Przyjaciółki” wystąpi również plejada kluczowych aktorów z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Mikołaj Krawczyk, Przemysław Sadowski, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Rafał Zawierucha i Mariusz Bonaszewski. Kto jeszcze zagra w nowym sezonie? Przekonamy się wiosną na antenie Polsatu.

„Przyjaciółki”

Premiera: czwartek, 3 marca, godzina 21:05

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *