Antyradio z nowymi programami i prowadzącymi

Od poniedziałku, 29 lutego 2016 roku, poranek Antyradia poprowadzi trio – Mikołaj „Joak” Janusz, Michał Migała i Mariusz Smolarek. Do zespołu dołączył Kuba Olszewski. Po 9 latach przerwy wraca audycja „Cube”. Na antenie pojawią się też zupełnie nowe programy.

Już o godzinie 5:30 słuchaczy Antyradia od poniedziałku do piątku obudzi Kuba Olszewski, który do niedawna był związany z Rock Radiem. Do godziny 7:00 poprowadzi program „Ranny kojot”. O godzinie 7:00 na antenie pojawi się poranek „Dobry, zły i brzydki” prowadzony przez Mikołaja „Joak” Janusza, Mariusza Smolarka i Michała Migałę, który przeszedł z radiowej Czwórki, a wcześniej pracował w Rock Radiu.

O godzinie 10:00 w odświeżonej odsłonie powraca „Ostry dyżur” Aleksandra Ostrowskiego. Od godziny 12:30 do 15:00 „U Ciecha” Łukasza Ciechańskiego, czyli piętnowanie absurdów otaczającego nas świata. Motoryzacja widziana oczami Joanny Zientarskiej i Włodzimierza Zientarskiego od godziny 15:00 do 17:00 w „Odjechanych”. „Kasporologia” Tomasza „Kasprola” Kasprzyka, czyli wszystko, co warto wiedzieć o świecie muzyki rockowej w nowej porze – od godziny 17:00 do 20:00. Rockową listę przebojów, czyli „Turbo TOP” Przemysława Frankowskiego będzie można usłyszeć między godziną 20:00 a 22:00.

W każdy poniedziałek o godzinie 22:00 rozpocznie się nowy dwugodzinny talk-show „Na ostrzu noża”, którego gospodarzem będzie Aleksander Ostrowski. We wtorki, środy i czwartki nie zabraknie „Makakartu” i „Makakafonii” Piotra Szarłackiego.

Nowości pojawią się również w weekendy. W soboty po 9 latach przerwy wraca „Cube” Przemysława „Jah Jah” Frankowskiego, w którym zadaniem słuchaczy będzie odnalezienie Strażnika Cube ukrytego w labiryncie komnat mrocznego sześcianu (godziny 10:00-13:00). Z kolei od godziny 20:00 do 22:00 zagości „Urwany film” – kontrowersyjny program, w którym Łukasz Ciechański będzie rozmawiać z bywalcami rockowych pubów, klubów i ogródków piwnych. W niedziele między godziną 10:00 a 13:00 Kuba Olszewski zaprosi na subiektywny „Ranking kojota”, czyli zestawienia tego, co najgorsze, najlepsze, najdziwniejsze, najśmieszniejsze, najbardziej niesamowite… Dwugodzinne spotkanie z „Klasyczną listą przebojów” rozpocznie się o godzinie 13:00, a poprowadzi je Marcin Bąkiewicz.

Nowa ramówka Antyradia obowiązuje od 29 lutego 2016 roku.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *