„Złomowisko PL” wraca do Discovery Channel

Seria „Złomowisko PL” powraca na antenę Discovery Channel. To program pokazujący prawdziwe historie ludzi, których życie kręci się wokół złomu. W premierowych odcinkach nie zabraknie barwnych postaci, jakie pojawiły się już poprzednio, m.in. Grzegorz, w branży znany jako „król autokasacji” czy Marek – popularny „Krzykacz”. Kamery Discovery Channel odwiedziły również zupełnie nowe, nieznane wcześniej widzom złomowisko, kierowane przez dwóch bardzo przedsiębiorczych braci. Jak nowi bohaterowie radzą sobie z utylizacją złomu? Czy stalowym wkrętakiem można odkręcić butelkę? Premiera nowej serii programu „Złomowisko PL” już 23 marca 2016 roku na Discovery Channel.

Handel złomem to ciężki kawałek chleba. Światowe ceny surowców ciągle idą w dół, a interes staje się coraz mniej opłacalny. Nawet wielkie inwestycje w złom, na których kiedyś można było zarobić okrągłą sumkę, teraz często przynoszą straty. Zimowa aura jedynie komplikuje pracę – błoto, śnieg i deszcz sprawiają, że chwilami praca na złomowisku staje się niemożliwa. Jednak wszystkie te problemy nie psują humorów bohaterom programu. W końcu to prawdziwi fani metalu.

W nowej serii programu powracają znani już widzom Discovery Channel pracownicy złomowiska we Wiązownej. Zobaczymy, w jaki sposób Grzegorz – „król autokasacji” – poradzi sobie z wielkim transporterem opancerzonym i jak spróbuje wzbogacić swoje doświadczenie w złomowaniu. Przekonamy się, czy równie głośny, co Marek „Krzykacz”, jest jego brat bliźniak i dowiemy się więcej o sposobach utylizacji… torów kolejowych! Druga seria „Złomowisko PL” to również zupełnie nowe przedsiębiorstwo i nowi bohaterowie. Właściciele firmy „Piotrostal” staną przed karkołomnym zadaniem zezłomowania tramwajów. Czy na tym trudnym zleceniu uda im się wyjść na czysto?

„Złomowisko PL”

Premiera: środa, 23 marca, godzina 22:00

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *