72. Rajd Polski w Polsacie Sport News i Polsacie Sport Extra

Od 2 do 5 lipca 2015 roku Polsat Sport News i Polsat Sport Extra będą pokazywały LOTOS 72. Rajd Polski, będący jednocześnie siódmą rundą Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Na starcie staną 74 załogi, a wśród nich lider tegorocznej klasyfikacji Francuz Sébastien Ogier.

Areną zmagań najlepszych kierowców świata będzie 19 szutrowych odcinków specjalnych o długości 313 kilometrów, w tym trzykrotnie rozgrywana, bardzo widowiskowa próba na torze Mikołajki Arena, gdzie kibice mogą podziwiać bezpośrednia walkę dwóch załóg. W rajdzie wśród 74 kierowców zobaczymy m.in. Roberta Kubicę i lidera tegorocznej klasyfikacji Francuza Sébastiena Ogiera. Cała trasa rajdu liczy 1192 km.

Wśród kierowców zobaczymy również Krzysztofa Hołowczyca, trzykrotnego zwycięzcę Rajdu Polski, który jedzie niemal u siebie i każdy start w tym rajdzie traktuje bardzo emocjonalnie. Kibice powinni trzymać też kciuki za Roberta Kubicę, któremu cudownie w tym sezonie jak na razie nie idzie, ale wygrał już 6 odcinków specjalnych w rajdach Monte Carlo, Szwecji i Meksyku, więc liczę, że w Polsce znów da o sobie znać – mówi Andrzej Borowczyk dziennikarz Polsatu Sport, komentujący WRC i Formułę 1.

Relacje z odcinków specjalnych pokazywane na żywo będą komentować wprost z miejsca wydarzeń Andrzej Borowczyk i kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz. Od piątku do niedzieli w Polsacie Sport News o godzinie 23:00 kibice będą mogli zobaczyć godzinny magazyn podsumowujący wydarzenia każdego dnia rajdu. Na antenie głównej Polsatu kibice zobaczą relację z odcinka specjalnego Baranowo, który jest jednoczenie etapem Power Stage.

Relacje na żywo z LOTOS 72. Rajdu Polski w kanałach sportowych Polsatu:

Czwartek (2 lipca)
OS Mikołajki Arena 1, godzina 20:00, Polsat Sport News

Sobota (4 lipca)
OS 13 Paprotki, godzina 12:00, Polsat Sport News

Niedziela (5 lipca)
OS Baranowo 2 Power Stage, godzin 12:00, Polsat Sport Extra

Na sportowych kanałach Polsatu można oglądać Fomułę 1, Rajdowe Mistrzostwa Świata (WRC), Motocyklowe Mistrzostwa Świata MotoGP, Mistrzostwa Świata w RallyCrossie, wyścigi GP2 i GP3 – będące bezpośrednim zapleczem F1, Porsche Super Cup i wyścigi EuroFormula Open.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *