7,6 mln widzów meczu Szkocja – Polska w Polsacie i Polsacie Sport

Ponad 7,6 mln widzów średnio oglądało na antenach Polsatu i Polsatu Sport wczorajsze starcie Polski w Glasgow z reprezentacją Szkocji. Polacy po emocjonującym meczu i golu w ostatniej akcji Roberta Lewandowskiego zremisowali 2:2. O awans do przyszłorocznego Euro we Francji, powalczą w niedzielę w ostatnim meczu eliminacji z Irlandią.

Na antenie Polsatu mecz śledziło średnio 6 mln 620 tys. widzów, a 1 mln widzów oglądało transmisję w Polsacie Sport. W trakcie trwania spotkania był z Polsatem co drugi widz oglądający telewizję, a dokładnie 54,3% SHR w grupie komercyjnej i 47,5% SHR wśród wszystkich badanych. Pomad 15 mln to liczba widzów, którzy oglądali co najmniej 5 minut meczu.

Mecz komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a w studio gośćmi Bożydara Iwanowa byli Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk.

Ostatnie spotkanie eliminacji EURO 2016 reprezentacja Polski rozegra w niedzielę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rywalem biało-czerwonych będzie Irlandia. Transmisja w Polsacie od godziny 20:00, a w Polsacie Sport od godziny 19:15.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *