8-14 lutego w PULS 2

Na dni 8-14 lutego telewizja PULS 2 przygotowała ofertę programową skierowaną do całej rodziny. Na antenie pojawią się premierowe odcinki seriali: „Sindbad”, „Gęsia skórka” i telenoweli „Kobieta w lustrze”. Najmłodsi widzowie zobaczą animacje takie jak: „Zig i Sharko”, „Taz-mania” czy kultowy „Zaczarowany ołówek” , a w weekendowe poranki pełnometrażowe filmy z udziałem Pana Kleksa („Podróże Pana Kleksa” i „Pan Kleks w kosmosie”). W piątkowy wieczór na dorosłych widzów czekać będzie film „Czyściciel” oraz gwiazdy wrestlingu w programie „WWE Raw”. Od poniedziałku do czwartku emitowane będą dwa pasma z serialami dokumentalnymi, o godzinie 20:30 i 23:30, w których będzie można zobaczyć m.in. „Australijską straż graniczną”, „Łowców mitów” czy „Kobiety, które niosły śmierć”.

„Sindbad”
przygodowy, Wielka Brytania wys. Elliot Knight, Marama Corlett, Elliot Cowan, Junix Inocian
Współczesna wersja znanej historii o przygodach Sindbada żeglarza, wyprodukowana przez BBC. Sindbad to impulsywny młodzieniec, który szuka odkupienia po dokonanej zbrodni. Ciążąca nad nim klątwa rzucona przez babkę zmusza go do nieustannej żeglugi po morzach i oceanach, które zamieszkują najdziwniejsze stworzenia. Sindbad stanie się wolny dopiero, gdy odkupi swoje winy.
Emisja: sobota i niedziela, 8 i 9 lutego, godzina 10:00

„Kobieta w lustrze”
Drama, Kolumbia, wys. Paola Andrea Rey, Juan A. Baptista, Natasha Klauss, Gabriela Vergara, Kristina Lilley
Dwudziestoletnia Juliana ma trudną sytuację życiową. W dodatku, nie jest uważana za atrakcyjną kobietę. Marzy jednak o prawdziwej miłości. To wszystko przerasta ją do tego stopnia, że postanawia popełnić samobójstwo. Wtedy ukazuje się jej zmarła ciotka Mercedes i przekazuje jej magiczne lustro, dzięki któremu za dnia może zmienić się w zjawiskową kobietę, lecz w nocy powraca do swojej dawnej postaci. W ten sposób Juliana zmienia się w piękną Maritzę i rozpoczyna pracę w firmie Mutti. Tam musi stawić czoła zazdrości współpracowników i rozmaitym intrygom. Zakochuje się także w synu właściciela -€“ Marcosie. Czy uda się jej zdobyć wszystko o czym niegdyś marzyła?
Premiera: poniedziałek, 10 lutego, godzina 19:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:00

„Gęsia skórka”
familijny, Kanada
„Gęsia skórka” to serial dla młodzieży, który wywołuje dreszczyk emocji. Każdy odcinek przedstawia bowiem osobną historię dzieci, które przeżywają pełne grozy przygody, takie jak np. wizyta w nawiedzonym domu, kontakt ze straszliwą maską na Halloween czy spotkanie żywej laleczki Slappy… Serial powstał na podstawie serii książek amerykańskiego pisarza horrorów Roberta Lawrence’a Stine’a nazywanego Stephenem Kingiem literatury dziecięcej.
Premiera: środa, 12 lutego, godzina 20:00
Emisja: środa i czwartek, godzina 20:00

„WWE RAW”
sportowy, USA
Ekscytujący i nieprzewidywalny program, w którym zmierzą się ze sobą największe gwiazdy wrestlingu.
Emisja: piątek, godzina 00:20

„Podróże Pana Kleksa”
familijny, Polska, ZSRR 1985 reż. Krzysztof Gradowski wys. Piotr Fronczewski, Marcin Barański, Jerzy Bończak, Małgorzata Ostrowska
Kontynuacja jednego z najbardziej znanych filmów lat osiemdziesiątych -€“ „Akademii Pana Kleksa”.
W Bajdocji odbywa się Festiwal Bajek. Król Apolinary zażyczył sobie, aby zostały one spisane specjalnym magicznym atramentem, jednakże ten zostaje zniszczony przez pułkownika Alojzego Bąbla, wysłannika wroga Bajdocji, Wielkiego Elektronika. Na poszukiwanie nowego atramentu wyrusza pan Ambroży Kleks, któremu także przyjdzie zmierzyć się z imperatorem oraz jego armią robotów.
Emisja: sobota, 8 lutego, godzina 8:20

„Pan Kleks w kosmosie” – PREMIERA
familijny, Polska, Czechosłowacja 1988 reż. Krzysztof Gradowski wys. Piotr Fronczewski, Henryk Bista, Jan Jankowski, Bohdan Smoleń, Maryla Rodowicz, Emilian Kamiński, Zbigniew Buczkowski
Dzieci z domu dziecka dostają prezent, komputer, od dawnego wychowanka. Komputer ten opowiada dzieciom o wydarzeniach, które będą miały miejsca za 25 lat. Wielki Elektronik po ucieczce z Wyspy Wynalazców osiadł na planecie Mango i wynalazł fantomizację. Porywa Agnieszkę i ofiarowuje ją gubernatorowi, który pragnie mieć córkę. Tymczasem Ambroży Kleks żyje w rezerwacie ze zwierzętami, gdyż myśli, że dzieci o nim już zapomniały. Groszek, kolega Agnieszki, wraz z kolegami z klasy i robotem Silverem odnajdują pana Kleksa i tworzą ekipę ratunkową. Razem z nimi wyrusza także Melośmiacz oraz Max Benson – ojciec Groszka. Pan Kleks znów będzie musiał stawić czoła Wielkiemu Elektronikowi i jego sługusowi Alojzemu Bąblowi.
Emisja: niedziela, 9 lutego, godzina 8:20

„Czyściciel”
komedia, USA 2007 reż. Les Mayfield wys. Cedric the Entertainer, Lucy Liu, Nicollette Sheridan
Ciemnoskóry dozorca – Jake – cierpi na zaniki pamięci. Pewnego dnia budzi sie obok zabitego mężczyzny i walizki pełnej pieniędzy. Tym sposobem zostaje wplątany w wielką aferę. Nie pamięta bowiem jak się nazywa, ani jak tu trafił. Niespodziewanie pojawia się piękna Diane, która twierdzi, że jest jego żoną i zabiera go do wspaniałej posiadłości. Kiedy Jake odkrywa, że Diane próbuje wyciągnąć od niego pewne informacje, ucieka i chowa się w pobliskiej knajpce. Tam wpada na kelnerkę – Gnię – która twierdzi, że jest jego dziewczyną, a on sam dozorcą w fabryce gier video. Jake natomiast jest przekonany, że w rzeczywistości jest tajnym agentem CIA o pseudonimie „Czyściciel”. Musi to udowodnić.
Emisja: piątek, 14 lutego, godzina 22:30

„Taz-Mania”
animacja
Serial animowany, którego bohaterem jest Taz – Diabeł Tasmański znany z kultowej serii kreskówek „Zwariowane melodie”, a także jego zwariowana rodzina i grupa nieco dziwnych zwierząt zamieszkujących Tazmanię.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:30, 13:00, 17:30

„Zig i Sharko”
animacja
Zig jest hieną, która mieszka na wulkanicznej wyspie. Pewnego razu na pobliskiej wysepce zauważa syrenę o imieniu Marine. Od tej pory próbuje różnych sztuczek, aby się do niej dostać. Zadanie utrudnia mu rekin Sharko, który chroni Marine.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:00 i 14:30

„Zaczarowany ołówek”
animacja, Polska 1969
Kultowa polska animacja z lat sześćdziesiątych. Przygody chłopca Piotrka i jego pieska, którym w rozwiązywaniu najróżniejszych problemów pomaga zaczarowany ołówek. Wszystko, co nim narysują, materializuje się.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00 i 15:00

„Wyprawa na księżyc”
animacja, USA, Belgia 2008 reż. Marek Robaczewski(reżyser wersji polskiej), Ben Stassen
Trzy niesforne muchy – Nat, Klucha i Iloraz – z zapartym tchem obserwują astronautów Neila Armstronga i Buzza Aldrina tuż przed startem Apollo 11. Nieoczekiwanie postanawiają zostać pierwszymi… muchami w kosmosie! Niepostrzeżenie dostają się na pokład statku kosmicznego, by dotrzeć tam, gdzie jeszcze nikt nie był -€“ na księżyc. Rozpoczyna się zwariowana, porywająca i pełna przygód podróż w kosmos. Czy spełni się największe marzenie Nata, Kluchy i Iloraza?
Emisja: środa, 12 lutego, godzina 15:55

„Łowcy mitów”
dokumentalny, Wielka Brytania
Seria „Łowcy mitów” przedstawia największe zagadki ludzkości. Udowadnia, że takie zagadnienia, jak ukryte skarby, broń o nieograniczonej mocy czy sekrety długowieczności to nie tylko motywy przewodnie filmów przygodowych.
Emisja: wtorek, 11 lutego, godzina 20:30

„Kobiety, które niosły śmierć”
dokumentalny, Australia, USA
Mrożąca krew w żyłach seria przedstawiająca sylwetki kobiet, których obsesja, chciwość i żądza zemsty popchnęły do zbrodni. Zobaczymy rekonstrukcje zabójstw i próby analizy ich motywów. Dowiemy się, jak gorący romans może przemienić się w fatalne zauroczenie. Przyjrzymy się bliżej umysłom bezlitosnych kobiet, zachowujących się niczym drapieżniki polujące na swoje ofiary. W wędrówce po mrocznych zakamarkach zbrodni towarzyszą widzom była agentka FBI i specjalistka od tworzenia rysopisów psychologicznych oraz patolog sądowy.
Emisja: środa i czwartek, 12 i 13 luty, godzina 20:30

„Australijska Straż Graniczna”
reality TV, Australia
Praca w straży granicznej łączy się z całą serią niebezpiecznych sytuacji. Strażnicy graniczni bowiem codziennie spotykają w swej pracy nielegalnych imigrantów, handlarzy narkotyków, handlarzy bronią i potencjalnych terrorystów. Dlatego też muszą wykazywać się dużą odpornością psychiczną, wyczuciem i sprytem, by spośród osób chcących przekroczyć granicę, wyłapać tych, którzy mogą być niebezpieczni dla kraju.
Emisja: czwartek, 13 lutego, godzina 23:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *