8-14 lutego w TV Puls

W tygodniu 8-14 lutego w TV Puls premierę będą miały m.in. dwa seriale: znany i lubiany polski serial obyczajowy „Złotopolscy” oraz uwielbiany przez młodszych widzów serial z dreszczykiem „Gęsia skórka”. W „Baśniach tysiąca i jednej nocy” wystąpi m.in. Vanessa Mae, najpopularniejsza na świecie skrzypaczka, którą niebawem będzie można również zobaczyć na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi jako… zawodniczkę. Atrakcją filmu „Wielka stopa: Krwawa zemsta” będzie z kolei występ… Alice’a Coopera.

„Baśnie tysiąca i jednej nocy, cz. 1.”
familijny, USA 2000, reż. Steve Barron, wyst.: Vanessa Mae, Mili Avital, Dougray Scott, Jason Scott Lee, John Leguizamo
Młody sułtan Schahriar, musi znaleźć sobie żonę, zanim nadejdzie pełnia księżyca. Jeśli tego nie uczyni, królestwo przejdzie w ręce jego brata -€“ Schahzenana. Sułtan obawia się ślubu, gdyż jego pierwsza małżonka próbowała go zabić. Planuje wiec pozbyć się nowej żony, jak tylko uda mu się odziedziczyć królestwo. Wysyła wielkiego wezyra, Jafara, by wybrał dla niego jedną spośród kobiet w haremie. Ironia losu sprawia, że córka Jafara -€“ Szeherezada -“ z miłości do Schahriara, sama oferuje mu małżeństwo. Po ślubie, egzekutor sułtana, niecierpliwie czeka na zewnątrz, gdy nowożeńcy siedzą w królewskiej sypialni. Czy Schahriar zrealizuje swój plan i każe wykonać egzekucję, by przejąć królestwo?
Emisja: sobota, 8 lutego, godzina 15:00

„Morderczy występ”
akcja, USA 2009, reż. Dolph Lundgren, wyst.: Dolph Lundgren, Hristo Shopov, Melissa Molinaro, Shelly Varod, Zahary Baharov
Moskwa. Amerykańska gwiazda muzyki pop – Venus -€“ przygotowuje się do charytatywnego koncertu. Wśród zaproszonych gości jest prezydent Rosji oraz jego dwie nastoletnie córki. Perkusista Joe jest członkiem zespołu rockowego, który ma wystąpić przed Venus, by rozgrzać publiczność. Wszystko idzie zgodnie z planem do chwili, gdy na scenę wpada grupa uzbrojonych terrorystów. Prezydent i jego córki stają się zakładnikami. Teraz wszystko zależy od Joe’go, który jest byłym komandosem i jako jedyny może uratować zakładników.
Emisja: sobota, 8 lutego, godzina 20:00

„Niesamowite przygody Barona Münchhausena, cz. 1.” – PREMIERA
familijny, Niemcy 2012, reż. Andreas Linke, wyst.: Jan Josef Liefers, Jessica Schwarz, Isabelle Ottmann, Helen Ottmann
Baron von Münchhausen podróżuje po kraju i zarabia na życie opowiadając historie. Pewnego razu poznaje dziewczynkę z cyrku, która twierdzi że jest on jej ojcem. Baron jej nie wierzy jednak w geście dobroci postanawia jechać z nią do Rosji by mogła odnaleźć matkę.
Emisja: niedziela, 9 lutego, godzina 15:25

„Resident Evil”
horror, Francja/ Niemcy/ USA/ Wielka Brytania 2002, reż. Paul Anderson, wyst.: Mila Jovovich, Michelle Rodriguez, Eric Mabius, James Purefoy
Głośny horror luźno oparty na popularnej na świecie grze komputerowej pod tym samym tytułem. W supertajnym ośrodku pewnej korporacji naukowcy zarażają się wirusem, który zamienia ich w zombie. Korporacja, by nie dopuścić do wydostania się wirusa z laboratorium, wysyła na miejsce oddział komandosów. Dochodzi do krwawego starcia. Ten mroczny i pełen akcji obraz bardzo umiejętnie wykorzystuje jeden z ulubionych motywów filmowców -€“ walkę z zombie. Dodatkowym atutem filmu jest postać Alice, grana przez piękną Milę Jovovich.
Emisja: niedziela, 9 lutego, godzina 20:00

„Złotopolscy” – PREMIERA
serial, Polska 2007, wyst.: Henryk Machalica, Kazimierz Kaczor, Alina Janowska, Andrzej Piaseczny, Anna Przybylska, Ewa Ziętek, Paweł Wawrzecki, Piotr Szwedes, Magdalena Stużyńska
Opowieść o dwóch gałęziach rodziny: Złotopolskich i Gabrielach. Dionizy Złotopolski i Eleonora Gabriel byli rodzeństwem, skłóconym przez całe lata. Losy ich dzieci i wnuków są burzliwe. Złotopolscy mieszkają we wsi Złotopolice, w której sołtysem był Dionizy Złotopolski. Miejska linia familii żyje w Warszawie. Gabrielowie wywodzą się od Eleonory, siostry – bliźniaczki Dionizego. Syn Eleonory Wiesiek jest komendantem posterunku policji na Dworcu Centralnym. Jego żona Marta prowadzi luksusową kawiarnię.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:00

„Wielka Stopa: Krwawa zemsta”
horror, USA 2012, reż. Bruce Davison, wyst.: Alice Cooper, Barry Williams, Bruce Davison, Danny Bonaduce
W miasteczku Południowej Dakoty ogromna bestia atakuje uczestników rockowego koncertu. Cyniczny organizator imprezy -€“ Harley Anderson – próbuje schwytać potwora, a z jego wypchanych zwłok zrobić atrakcję turystyczną. Jego kolega z dawnych lat, obecnie działacz na rzecz ochrony środowiska dowiaduje się, że stworzenie to jest ostatnim przedstawicielem gatunku i nie może zostać zabite…
Emisja: poniedziałek, 10 lutego, godzina 20:00

„Szarańcza”
katastroficzny, USA 2005, reż. David Jackson, wyst. Lucy Lawless, John Heard, Dylan Neal
Doktor Maddy Rierdon z Departamentu Rolnictwa trafia na ślad tajnych badań nad nową bio-bronią. Okazuje się, że jej dawny mentor pracuje nad wyhodowaniem zabójczego gatunku szarańczy. Laboratorium zostaje szybko zniszczone, lecz wychodzi na jaw, że niektórym owadom udało się uwolnić. Zaczynają rozmnażać się w błyskawicznym tempie i wkrótce śmiertelny rój owadów atakuje Kalifornię. Doktor Rierdon jest jedyną osobą, która może uratować Amerykę przed atakiem zabójczej szarańczy.
Emisja: wtorek, 11 lutego, godzina 20:00

„Jack Hunter i grobowiec Akenatena”
przygodowy, USA 2008, reż. Terry Cunningham, wyst.: Ivan Sergei, Joanne Kelly, Thure Riefenstein
Druga część przygód archeologa Jacka Huntera, który tym razem zgadza się pomóc Narodowej Agencji Bezpieczeństwa w poszukiwaniach Gwiazdy Niebios. Jack zostaje przetransportowany do amerykańskiej bazy lotniczej w Turcji, by spotkać się twarzą w twarz z Liz, która wprowadza go w tajniki operacji. Następnie udaje się do Egiptu, by poznać Ingę Halstrom, która prowadzi tam wykopaliska. Badaczka odkrywa obelisk z Ugarit, na którym są wyryte symbole mogące prowadzić do grobowca Akenatena i Gwiazdy Niebios. Jack musi rozszyfrować tajemnicze znaki. Niestety, wkrótce obelisk zostaje skradziony..
Emisja: środa, 12 lutego, godzina 20:00

„Czyściciel”
komedia, USA 2007, reż. Les Mayfield, wyst.: Lucy Liu, Mark Dacascos, Callum Rennie, DeRay Davis, Entertainer the, Nicollette Sheridan, Will Patton
Ciemnoskóry dozorca Jake cierpi na zaniki pamięci. Pewnego dnia budzi się obok zabitego mężczyzny i walizki pełnej pieniędzy. Tym sposobem zostaje wplątany w wielką aferę. Nie pamięta bowiem jak się nazywa, ani jak tu trafił. Niespodziewanie pojawia się piękna Diane, która twierdzi, że jest jego żoną i zabiera go do wspaniałej posiadłości. Kiedy Jake odkrywa, że Diane próbuje wyciągnąć od niego pewne informacje, ucieka i chowa się w pobliskiej knajpce. Tam wpada na kelnerkę, która twierdzi, że jest jego dziewczyną, a on sam dozorcą w fabryce gier video. Jake natomiast jest przekonany, że w rzeczywistości jest tajnym agentem CIA o pseudonimie „Czyściciel”. Musi to udowodnić.
Emisja: czwartek, 13 lutego, godzina 20:00

„Gęsia skórka” – PREMIERA
serial familijny, Kanada 1995
Serial dla młodzieży, który wywołuje dreszczyk emocji. Każdy odcinek przedstawia bowiem osobną historię dzieci, które przeżywają pełne grozy przygody, takie jak np. wizyta w nawiedzonym domu, kontakt ze straszliwą maską na Halloween czy spotkanie żywej laleczki Slappy… Serial powstał na podstawie serii książek amerykańskiego pisarza horrorów Roberta Lawrence’a Stine’a nazywanego Stephenem Kingiem literatury dziecięcej.
Premiera: piątek, 14 lutego, godzina 17:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *