8-14 marca w PULS 2

Na dni 8-14 marca PULS 2 przygotował wiele nowości w swojej ofercie programowej skierowanej do całej rodziny. Na antenie pojawią się premierowe odcinki seriali dokumentalnych: „Walka o bagaż”, „Sekrety Biblii”, „Wyjaśnić niewyjaśnione” i „Zaklinacz psów”. Najmłodsi widzowie zobaczą nowe odcinki seriali animowanych: „SpongeBob Kanciastoporty”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Hej Arnold!” a także premierowy serial „Świat według Ludwiczka”. Oprócz nich pojawią się pełnometrażowe animacje: „Księżniczka Lillifee” i „Madeline zaginęła w Paryżu” oraz kultowe filmy familijne: „Pan samochodzik i praskie tajemnice” oraz „Latające machiny kontra Pan Samochodzik”. Na dorosłych widzów czekają premierowe odcinki seriali: „Spartakus: Bogowie areny” oraz produkcji science – fiction „Gwiezdne wrota” z Richardem Deanem Andersonem, dobrze znanym z roli MacGyvera.

„Pan Samochodzik i praskie tajemnice”
familijny, Polska, Czechosłowacja 1988, reż. Kazimierz Tarnas, wys. Marek Wysocki, Jana Nagyová, Leon Niemczyk, Jadwiga Chojnacka, Ludwik Benoit
W Polsce zostaje skradziona wartościowa książka, która niebawem odnajduje się w praskim antykwariacie. Zaintrygowany tym faktem Tomasz, czyli pan Samochodzik, z wykształcenia historyk sztuki, detektyw z zamiłowania, razem z przyjaciółmi wyjeżdża do stolicy Czechosłowacji. Przypuszcza bowiem, że z książką może wiązać się jakaś tajemnica. Przeczucie go nie myli.
Emisja: sobota, 8 marca, godzina 8:25

„Latające machiny kontra Pan Samochodzik”
familijny, Polska 1991, reż. Janusz Kidawa, wys. Piotr Krukowski, Małgorzata Markiewicz, Jaś Strumiłło, Witold Pyrkosz, Krystyna Feldman
Pan Samochodzik wyjeżdża na wakacje. Podczas pobytu w górach poznaje niezwykłego autora powieści kryminalnych, pana Arizona i włoską ekipę filmową. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika jedna z aktorek grających we włoskim filmie Diana. Pan Samochodzik postanawia poprowadzić własne śledztwo. Gdy znajduje zaginioną aktorkę, okazuje się, że za sprawą kryje się coś jeszcze. Cenne dzieła sztuki mają niedługo zostać wywiezione za granicę…
Emisja: niedziela, 9 marca, godzina 8:20

„Gwiezdne wrota”
przygodowy, USA, Kanada 1997, wys. Richard Dean Anderson, Amanda Tapping, Christopher Judge, Michael Shanks, Don S. Davis
Za pomocą gwiezdnych wrót, które łączą planety nawet w odległych galaktykach, czteroosobowa jednostka specjalna SG-1 bada obce cywilizacje i planety.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00

„Gęsia skórka”
familijny, Kanada 1995
Serial przedstawia historie nastolatków, którym przydarzają się pełne grozy przygody np. walka z ożywioną, przerażającą lalką czy pobyt na obozie, z którego w tajemniczych okolicznościach giną dzieci.
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 20:00; sobota i niedziela, godzina 10:00

„Spartakus: Bogowie areny”
akcja, USA 2011, reż. Rick Jacobson, wys. Andy Whitfield, Craig Wrightson, Dustin Clare, John Hannah, Lesley-Ann Brandt, Lucy Lawless, Manu Bennett, Marisa Ramirez, Nick Tarabay, Peter Mensah
Nakręcony z nie mniejszym rozmachem i zaangażowaniem niż pierwsza seria, prequel znakomitego serialu „Spartakus: Krew i piach”. Serial przedstawia m.in. dom rodzinny Quintusa Batiatusa, jego relacje z ojcem, początki w roli właściciela szkoły gladiatorów i przybliża pierwszych bohaterów Ludus, takich jak np. Gannikus.
Emisja: sobota, 8 marca, godzina 23:00 i 00:00

„Księżniczka Lillifee”
animacja, Niemcy 2009, reż. Ansgar Niebuhr, Alan Simpson, Zhi-Jian Xu
W zaczarowanym królestwie Pinkovia, księżniczka Lillifee tworzy piękny, baśniowy świat. Za pomocą różdżki wyczarowuje magiczne chmury różowych motyli i błyszczących gwiazd. Mimo to, wkrótce odkrywa, że nie wszyscy w królestwie są szczęśliwi. Dzieje się tak dlatego, że wróżki z Pinkle niewłaściwie wykorzystują swoje magiczne moce i zaczynają psocić. Niektórzy mieszkańcy zastanawiają się nawet nad opuszczeniem zaczarowanego królestwa na zawsze. Fakt ten bardzo zasmuca księżniczkę. Dlatego wraz ze świnką Pupsi i innymi przyjaciółmi, postanawia przywrócić harmonię jej wspaniałemu królestwu i wypełnić go ponownie radością.
Emisja: poniedziałek, 10 marca, godzina 16:00

„Świat według Ludwiczka”
animacja, USA 1998
Serial opowiada o przygodach Ludwiczka Andersona, chłopca z wielodzietnej, niezbyt bogatej rodziny. Ludi, tak na niego wszyscy mówią, nie należy do najchudszych dzieci. Bez jedzenia świat nie ma dla niego sensu. Lubi spotykać się z kolegami, grać z nimi w piłkę w czasie rozgrywek baseballowych, rzucać się śnieżkami w zimie i jeździć na rowerach. Niestety, często przeszkadza mu w tym jego młodszy brat Tommy. Ojciec Ludiego, Andy, pracuje w fabryce traktorów. Mama Ludwiczka jest typową gospodynią domową i ciągle gotuje.
Premiera: wtorek, 11 marca, godzina 11:25
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:25

„Madeline zaginęła w Paryżu”
animacja, USA 1999, reż. Marija Miletic Dail
Zaginiony wujek przybywa po wielu latach z niezapowiedzianą wizytą do Madeleine. Jej marzenia o prawdziwej rodzinie spełniają się. Szczęście dziewczynki nie trwa jednak zbyt długo. Musi ona wykazać się inteligencją i sprytem, aby nie została rozdzielona z rodziną, której do tej pory nie miała.
Emisja: środa, 12 marca, godzina 16:00

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999
SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół. W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:25

„Wojownicze Żółwie Ninja”
animacja, USA 2012
Kontynuacja kultowej kreskówki „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki – ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter -€“ zmutowany szczur, który ich wychował. 16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żółwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. Na przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryj%Cst-4292=saved; wp-saving-post-42C5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *