8-14 marca w TV Puls

W tygodniu 8-14 marca w TV Puls premierę będzie miało kilka interesujących filmów. Hitem soboty będzie premiera filmowej rozwałki „Raid”, a niedzieli klasycznego już dziś filmu akcji „Nieuchwytny cel” Johna Woo z Jeanem-Claudem Van Damme’em w roli głównej. W środę premiera filmu przygodowego w stylu Indiany Jonesa „Coronado”, a pod koniec tygodnia głośnego, brytyjskiego horroru „Zejście”. TV Puls zaprasza też na kolejne odcinki swojego serialowego hitu „Arrow”.

„Equilibrium”
akcja, USA 2002, reż. Kurt Wimmer, wyst.: Christian Bale, Emily Watson, Sean Bean
Przyszłość. Minęła III Wojna Światowa. Ludzie pragnąc żyć w spokoju zażywają codziennie Prozium – lek pozbawiający ich jakichkolwiek uczuć. Jeśli znajdzie się ktoś, kto nie będzie zażywał regularnie swoich dawek, zostanie skazany na śmierć. Wszyscy żyją w państwie zwanym Librią. Pewnego dnia jeden z mieszkańców Librii zaczyna czuć… „Equilibrium” to już klasyka kina science-fiction. W roli głównej -€“ świetny Christian Bale.
Emisja: sobota, 8 marca, godzina 20:00

„Raid” – PREMIERA
akcja, Indonezja 2011, reż. Gareth Evans, wyst.: Iko Uwais, Joe Taslim, Donny Alamsyah, Yayan Ruhian
Elitarna jednostka SWAT wkracza do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca.
Emisja: sobota, 8 marca, godzina 22:10

„Wyścig szczurów”
komedia, Kanada/USA 2001, reż. Jerry Zucker, wyst.: Rowan Atkinson, John Cleese, Cuba Gooding Jr., Seth Green, Jon Lovitz
Ekscentryczny milioner, właściciel klubu w Las Vegas proponuje szóstce losowo wybranych osób udział w wyścigu. Ten kto pierwszy dotrze do oddalonej o 500 mil mieściny Silver City i otworzy bagażową skrytkę na miejscowym dworcu kolejowym – zostanie właścicielem jej zawartości, czyli 2 milionów dolarów.
Emisja: niedziela, 9 marca, godzina 16:45

„Nieuchwytny cel” – PREMIERA
akcja, USA 1993, reż. John Woo, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Lance Henriksen, Yancy Butler, Wilford Brimley
Bezrobotny marynarz, pomagając kobiecie w poszukiwaniu jej ojca, naraża się grupie przestępczej organizującej śmiertelne polowania na ludzi.
Emisja: niedziela, 9 marca, godzina 20:00
Emisja: wtorek, 8 marca, godzina 00:15

„Yeti -€“ śnieżna furia” – PREMIERA
akcja, USA 2011, reż. David Hewlett, wyst.: David Chokachi, Matthew Kevin Anderson, Yancy Butler, Laura Haddock.
Ekspedycja naukowa, która wyruszyła w rejony arktyczne, by odnaleźć tajemniczą księgę, ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Jej śladem podąża ekipa ratunkowa, której przewodzą Jonas i Jace. Po dotarciu na miejsce odkrywają oni, że pobliskie tereny zamieszkuje stado śnieżnych potworów zwanych Yerenami. Kiedy ekipa odnajduje kilku ocalałych, w tym Villers, razem muszą zmierzyć się z krwiożerczymi stworami.
Emisja: poniedziałek, 10 marca, godzina 20:00
Emisja: niedziela, 9 marca, godzina 00:45

„Coronado”
przygodowy, Niemcy/USA 2003, reż. Claudio Fäh, wyst.: Kristin Dattilo, Clayton Rohner, John Rhys-Davies, Michael Lowry
Główna bohaterka – Claire Winslow – z ważnymi dokumentami rusza w pogoń za mężem, który przez przypadek owe dokumenty zostawił. W Szwajcarii okazuje się, że jej męża nigdy tu nie było, i aktualnie znajduje się w El Colorado – kraju wojny domowej, w którym lada chwila wybuchnie rewolucja.
Emisja: środa, 12 marca, godzina 20:00

„Śnieżne psy”
komedia, Kanada/USA 2002, reż. Brian Levant, wyst.: Cuba Gooding Jr., James Coburn
Pewnego dnia Ted Brooks – wzięty dentysta ze słonecznego Miami – dowiaduje się, ku swemu największemu zdziwieniu, że odziedziczył zaprzęg psów na Alasce. Ted nie ma innego wyjścia, jak porzucić swą praktykę i zaopiekować się ósemką uroczych lecz niesfornych psów, które ani myślą poddać się woli niedoświadczonego „pana”. Sytuację komplikuje dodatkowo Grzmot Jack James Coburn twardy człowiek gór, marzacy o przejęciu psów na własność. Nieszczęsny Ted staje przed największym wyzwaniem swego życia – pomimo śnieżyc, burz, cienkiego lodu, zasp i innych niespodzianek, musi nauczyć się trudnej sztuki powożenia psim zaprzęgiem i stanąć do walki o przyszłość swoich czworonożnych przyjaciół. A do Wielkiego Wyścigu Psich Zaprzęgów zostały tylko dwa tygodnie… Śnieżne psy do doskonała zabawa dla wszystkich – ludzi i psów.
Emisja: czwartek, 13 marca, godzina 20:00

„Płytko pod ziemią” – PREMIERA
horror, USA 2004, reż. Sheldon Wilson, wyst.: Timothy V. Murphy, Stan Kirsch, Lindsey Stoddart
W rok po niewyjaśnionym brutalnym morderstwie młodej dziewczyny na posterunku policji pojawia się nagi, pokryty od stóp do głów krwią nastolatek. Badania wykazują, że krew ta pochodzi od co najmniej trzech różnych osób, które stosunkowo niedawno zginęły. Szeryf Jack Shepherd, nękany wyrzutami sumienia z powodu niejasnego zabójstwa sprzed roku próbuje ustalić tożsamość chłopca, który staje się głównym podejrzanym. Ten jednak znika równie niespodziewanie, jak się pojawił. Jack będzie musiał zmierzyć się z własnymi demonami i podążyć drogą, która doprowadzi go do niewyobrażalnego koszmaru.
Emisja: czwartek, 13 marca, godzina 00:00

„Zejście”
horror, Wielka Brytania 2005, reż. Neil Marshall, wyst.: Shauna Macdonald, Natalie Mendoza, Alex Reid, Saskia Mulder
Kultowy brytyjski horror, który odniósł ogromny sukces na świecie. Uwięzione w jaskini grotołazki rozpaczliwie poszukują wyjścia. Nie podejrzewają, że wkroczyły na cudzy teren…
Emisja: piątek, 14 marca, godzina 00:10

„Arrow”
akcja, USA 2012, wyst: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Amerykański serial akcji „Arrow”, oparty na popularnym komiksie DC Comics, to współczesna historia Zielonej Strzały -€“ niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście.
Emisja: wtorek, godzina 20:00

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999
SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:25

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *