8. sezon serialu „Burza uczuć” w Romance TV

8. sezon serialu „Burza uczuć” startuje w Romance TV we wtorek, 17 maja 2016 roku. A dzień wcześniej, 16 maja, Romance TV zaprasza na premierę dramatu kostiumowego „Siostry i Schiller”.

Majowy program Romance TV obfituje w wiele ciekawych premier. Jedną z najważniejszych jest 8. sezon serialu „Burza uczuć”. Znajduje się on w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych seriali w Europie, nie dziwi więc, że każdy sezon jest tak wyczekiwany. Serial pokazywany jest w 24 krajach starego kontynentu m.in.w Niemczech, we Francji, Belgii, Szwajcarii, Polsce czy Włoszech. „Burza uczuć” jest jedynym europejskim serialem, z ostatnich kilku lat, w zestawieniu 10 najlepiej oglądanych seriali na świecie, obok takich produkcji jak m.in. „The Mentalist”, „Dr House”, czy „CSI: Miami”.

W kolejnym sezonie „Burzy uczuć” Moritz, brat bliźniak Konstantina, żeni się z Theresą Burger, wielką miłością brata, wskutek czego Konstantin traci wiarę w istnienie prawdziwego uczucia. Na krótko, przed ślubem Moritza do hotelu przybywa pianistka Marlene Schweitzer, menedżerka i córka słynnej Nataszy. Marlene zakochuje się w Argentyńczyku. Konstantin mimo cierpienia po stracie Theresy, wdaje się w płomienny romans z Nataszą, z Marlene początkowo łączy go tylko przyjaźń. Czy wielkie nieszczęście sprawi, że tych dwoje zbliży się do siebie?

Dzień przed premierą „Burzy uczuć” Romance TV wyemituje film „Siostry i Schiller”, prezentowany w konkursie głównym festiwalu filmowego Berlinale i nominowany do nagrody Złotego Niedźwiedzia. Film był również nominowany do nagrody Publiczności na Transatlantyk Festival Poznań. Melodramat przedstawia biograficzną historię romansu Friedricha Schillera z dwoma zubożałymi arystokratkami, który rozpoczął się latem 1788 roku. Widzowie poznają niesamowitą historię miłosnego trójkąta, gdzie dwie nierozłączne siostry, nieszczęśliwie zamężna Caroline von Beulwitz oraz pragnąca wyjść za mąż – nieśmiała Charlotte Lengenfeld, konkurować będą o względy jednego mężczyzny. W ich planach będzie nawet „małżeństwo we troje”. Jednak piękna Caroline nie zgodzi się na rozwód. Jak potoczą się losy całej trójki?

„Siostry i Schiller”

Premiera: poniedziałek, 16 maja, godzina 21:00 (część 1.) i godzina 22:55 (część 2.)

„Burza Uczuć”, VIII sezon

Premiera: wtorek, 17 maja, godzina 17:00

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *