Rekordowa widownia kanałów Kino Polska TV

Kanały należące do grupy kapitałowej Kino Polska oraz powiązana z nią Stopklatka TV we wtorek, 3 maja 2016 roku, odnotowały rekordowy udział w widowni z grupy komercyjnej: 3,21%.

W majówkowy wtorek, 3 maja, kanały tematyczne grupy kapitałowej Kino Polska (filmowe Kino Polska i FilmBox i muzyczny Kino Polska Muzyka) oraz Stopklatka TV, której akcjonariuszem jest Agora, uzyskały łącznie 3,21% średniego udziału w oglądalności wśród widzów z grupy komercyjnej (w wieku 16-49).

Kino Polska 3 maja uzyskała 1,07% udziału w widowni z grupy wiekowej 16-49. Widzów przyciągnął zarówno klasyczny młodzieżowy serial „Przygody psa Cywila”, jak i komedie z ostatnich lat („Sztos 2” i „Skrzydlate świnie”). Stopklatkę TV wybrało tego dnia 1,7% widowni z grupy komercyjnej. Także tutaj największą atrakcją okazało się polskie kino – komedia „Och, Karol”. FilmBox zakończył dzień z dobrym wynikiem 0,34%. Największą widownię zgromadził komediodramat z Billem Murrayem „Weekend z królem” oraz familijny przebój z serii „Asterix i Obelix”.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *