9-15 listopada w TV Puls

W tygodniu 9-15 listopada w TV Puls mnóstwo premier, a wśród nich m.in. dwa bardzo głośne filmy. W niedzielę stacja wyemituje kultową produkcję „Sharknado”, która okazała się hitem Internetu na całym świecie. Film opowiada o walce mieszkańców Los Angeles z krwiożerczymi rekinami, które potężne tornado porwało z wody. W roli głównej m.in. Ian Ziering znany z serialu „Beverly Hills 902010”. W poniedziałek, 11 listopada, TV Puls pokaże jeden z najlepszych filmów w historii kina -€“ to „Skazani na Shawshank” Franka Darabonta zrealizowany na podstawie książki Stephena Kinga. W rolach głównych dwaj znakomici aktorzy: Tim Robbins i Morgan Freeman. Oprócz tego TV Puls premierowo pokaże jedną z najbardziej znanych animacji na świecie -€“ bajkę „Zakochany kundel” ze studia Walta Disney’a.

„Barbie i sekret wróżek”
animacja, USA 2011, reż. wersji polskiej Agnieszka Zwolińska, reż. Terry Klassen, William Lau, dubbing: Agnieszka Fajlhuer (Raquelle), Beata Wyrąbkiewicz (Barbie), Joanna Pach-Żbikowska (Carrie), Julia Kołakowska (Taylor), Karol Wróblewski (Ken)
Pewnego dnia dwie przyjaciółki Barbie odkrywają przed nią swój sekret: obie są wróżkami! W tym samym czasie Ken zostaje porwany przez kilka wróżek do ich magicznej krainy. Barbie i jej konkurentka – Raquella -€“ wyruszają zatem w emocjonującą podróż pełną przygód, by sprowadzić Kena z powrotem do ich świata.
Emisja: sobota, 9 listopada, godzina 11:55

„Poszukiwacze zaginionego diamentu”
akcja, Niemcy 2007, reż. Axel Sand, wyst.: Jan Sosniok, Mirja Boes, Lars Niedereichholz, Andreas Werner, Dirk Bach
Legendarny diament – Marakunda – zostaje skradziony z katedry w Kolonii. Teraz katedrze grozi zawalenie. Mól książkowy – Sebastian – odkrywa, że cenny kamień został ukryty gdzieś na czarnym lądzie. Uzbrojony w mapę i swoją wiedzę, wyrusza w daleką podróż. Niestety nie jest jedyną osobą, która chce odszukać diament. W wyścigu po skarb biorą udział złodzieje, kryminaliści i cała reszta, która już depcze po piętach głównemu bohaterowi.
Emisja: sobota, 9 listopada, godzina 14:50

„Zabić, by przetrwać”
akcja, USA 2012, reż. Raimund Huber, wyst.: Johnny Messner, Chia Hui Liu, Joe Lewis, Tim Man
Grupa międzynarodowych zabójców zostaje pojmana i umieszczona w specjalnie przygotowanym bunkrze zwanym Komorą Śmierci. Tam zostają zmuszeni do prowadzenia morderczych pojedynków. Po pewnym czasie grupa ocalałych próbuje zbiec z Komory. Nie będzie to łatwe zadanie, bowiem na ich drodze staną ninja, armia maniakalnych morderców i tajemniczy „Wężogłów”.
Emisja: sobota, 9 listopada, godzina 20:00

„George prosto z drzewa”
komedia, USA 1997, reż. Sam Weisman, wyst.: Brendan Fraser, Leslie Mann, Thomas Haden Church
Film z wytwórni Disney nawiązujący do opowieści o Tarzanie. Samolot pasażerski ma wypadek w Afryce. Jedyną ocalałą osobą jest niemowlę płci męskiej. Dwadzieścia lat później chłopak żyje w dżungli, przyjaźni się z gorylem. Pewnego dnia ratuje z opresji młodą Amerykankę, która przybyła do Afryki w poszukiwaniu przygód.
Emisja: niedziela, 10 listopada, godzina 17:10

„Sharknado”
horror, USA 2013, reż. Anthony C. Ferrante, wyst.: Ian Ziering, Tara Reid, Cassie Scerbo
„Sharknado” opowiada o walce mieszkańców Los Angeles z krwiożerczymi rekinami, które potężne tornado porwało z wody. „Sharknado” to niesamowite efekty specjalne i fenomenalna fabuła. W rolach głównych w filmie występują: Tara Reid oraz gwiazda serialu „Beverly Hills 902010” -€“ Ian Ziering. Internauci z całego świata oszaleli na punkcie tego najbardziej absurdalnego filmu w historii kina. Film, który miał premierę w czerwcu tego roku, to najchętniej oglądany film w 20-letniej historii amerykańskiego kanału SciFi Channel (Syfy). Produkcja trafiła do amerykańskich kin w 200 kopiach, a pierwszy nakład DVD sprzedał się w ciągu tygodnia. Jej sukces okazał się tak wielki, że jej twórcy postanowili zrobić drugą część, która ma się pojawić w sierpniu 2014 roku. TV Puls pokaże „Sharknado” jako pierwsza ogólnodostępna stacja telewizyjna w Polsce!
Emisja: niedziela, 10 listopada, godzina 20:00

„American Pie”
komedia, USA 1999, reż. Chris Weitz, Paul Weitz, wyst.: Jason Biggs, Chris Klein
Licealista Jim wraz z kolegami ze szkoły przygotowuje się do balu maturalnego. Głównym tematem, który zaprząta ich głowy jest… stracenie dziewictwa. Na tym tle dochodzi do bardzo zabawnych sytuacji, które mają doprowadzić ich do tego, by stali się prawdziwymi mężczyznami.
Emisja: niedziela, 10 listopada, godzina 21:55

„Zakochany kundel”
animacja, USA 1955, reż. Clyde Geronimi, Wilfred Jackson, Hamilton Luske
Lady, urocza i dobrze sytuowana cocker-spanielka spotyka Trampa, bezpańskiego kundla. Tramp jest powszechnie znany i szanowany za swą pomysłowość i odwagę, ale z początku nie wpada w oko dumnej suczce. Jednak udaje się mu zyskać serce Lady dzięki romantycznym kolacjom na tyłach włoskiej knajpki i wspólnym ucieczkom przed hyclem. Wszystko układa się dobrze dopóki Lady nie zostaje w końcu złapana przez hycla…
Emisja: poniedziałek, 11 listopada, godzina 12:30

„K-911”
komedia, USA 1999, reż. Charles T. Kanganis, wyst.: James Belushi, Christine Tucci, Wade Williams
Detektyw Dooley i jego czworonożny partner Jerry Lee w dalszym ciągu walczą z przestępczością wykazując się odwagą, poświęceniem, sprytem i humorem. Niechętnie przyjmują do swojej drużyny młodszy zespół K-9, piękna zawsze trzeźwo myśląca detektyw Welles i jej zdyscyplinowanego, dobrze ułożonego dobermana Zeusa. Dooley uważa, że są oni mu potrzebni jak dziura w oście. Gdy jednak zostaje zaatakowany przez tajemniczego strzelca, chcąc czy nie chcąc on i Jerry Lee muszą połączyć swe siły z nowymi partnerami i obmyślić skuteczny plan pochwycenia szaleńca.
Emisja: poniedziałek, 11 listopada, godzina 17:00

„Skazani na Shawshank”
akcja, USA 1994, reż. Frank Darabont, wyst.: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton, Clancy Brown
Lata 30-te XX wieku. Andy Dufresne zostaje skazany na pobyt w najcięższym więzieniu – Shawshank – za zamordowanie z premedytacją żony i jej kochanka. Już pierwszej nocy przekonuje się o bezwzględności strażników, gdy jeden z nich zabija więźnia na oczach innego. W międzyczasie Andy poznaje Reda, z którym się zaprzyjaźnia. Bohater próbuje nikomu nie wchodzić w drogę do momentu, gdy słyszy rozmowę strażników o pieniądzach. Andy, jako bankier znający kruczki prawne, pomaga jednemu z nich w sprawach finansowych i staje się sławny. Po krótkim czasie wszyscy zwracają się do niego o pomoc z podatkami. Naczelnik więzienia nie pozostaje jednak obojętny na jego talent i sam postanawia go wykorzystać do zarobienia pieniędzy. Po jakimś czasie w Shawshank pojawia się nowy więzień, mogący uniewinnić Andy’ego. Jednak chciwość wygrywa z naczelnikiem, który postanawia nie dopuścić do wypuszczenia Dufresne’a.
Emisja: poniedziałek, 11 listopada, godzina 20:00

„W imię króla 2: Dwa światy”
przygodowy, Kanada/ Niemcy 2011, reż. Uwe Boll, wyst.: Dolph Lundgren, Lochlyn Munro, Natassia Malthe
Film jest kontynuacją obrazu „Dungeon Siege: W imię króla”. Dolph Lundgren wcielił się tu w postać Grangera, byłego żołnierza sił specjalnych, który zostaje przeniesiony w czasie do epoki magii i smoków. Główny bohater ma pokonać zło i wypełnić starożytną przepowiednię.
Emisja: wtorek, 12 listopada, godzina 20:00

„W poszukiwaniu świętego Graala, cz. 2”
przygodowy, Niemcy 2004, reż. Florian Baxmeyer, wyst.: Alicja Bachleda-Curuś, Harald Krassnitzer, Mirko Lang, Catherine H. Flemming
Wychowany przez mnicha David, dorastał, nie wiedząc, kim są jego rodzice. Teraz, jako pełnoletni chłopak, myśli tylko o skończeniu szkoły oraz o ukochanej Stelli. Pewnego dnia ktoś przypadkiem bierze próbkę jego krwi. Fakt ten pociąga za sobą cały łańcuch zdarzeń. Wkrótce, tajemnicza Lukrecja dowiaduje się o istnieniu Dawida i wyjawia mu prawdę o jego przeszłości. Informuje go, że jako niemowlę został porwany, a ona jest… jego matką. Lukrecja ma jednak ukryty cel: chce, by syn pomógł jej odnaleźć Święty Graal. Dzięki temu może zdobyć nieśmiertelność i niekończąca się władzę. Ostateczna bitwa o Święty Graal właśnie się rozpoczyna…
Emisja: środa, 13 listopada, godzina 20:00

„BANKOMAT. Wyścig z czasem”
reality show, Polska 2013
Ósmy odcinek programu „BANKOMAT. Wyścig z czasem”, nowego reality show TV Puls, w którym można wygrać duże pieniądze. Gospodarzem programu jest aktor Rafał Cieszyński, a głosem programu -€“ aktorka Weronika Książkiewicz. W tym wyjątkowym reality show liczy się spryt i szybkość. Akcja nowego programu TV Puls dzieje się w „miejskiej dżungli”, wśród samochodów i gąszczu budynków. W każdym odcinku zamknięty w bankomacie bohater programu musi tak kierować wybranymi przez siebie pomocnikami -€“ swoimi znajomymi lub przypadkowymi przechodniami -€“ by ci znaleźli w różnych zakątkach miasta każdą z czterech cyfr kodu PIN. Gracz jest wyposażony jedynie w smartfon, który umożliwia mu kontakt ze światem zewnętrznym. Cztery cyfry, cztery zadania, czterech różnych pomocników. Wygraną daje dopiero wprowadzenie kodu PIN. Ale to nie wszystko: z każdą minutą upływającego czasu stan konta w bankomacie zmniejsza się. „Bankomat. Wyścig z czasem” przytrzyma w napięciu tak, jak dobry film akcji!
Emisja: środa, 13 listopada, godzina 22:05

„Hot Shots”
komedia, USA 1991, reż. Jim Abrahams, wyst.: Charlie Sheen, Lloyd Bridges, Valeria Golino
Jeden z najlepszych pilotów myśliwców -€“ Topper Harley – na prośbę swoich przełożonych wraca do czynnej służby, aby wziąć udział w niezwykle tajnej operacji wojskowej. Po przybyciu do bazy okazuje się, że Harley ma tam wielu wrogów… Zwariowana komedia parodiująca takie hity filmowe, jak „Tańczący z wilkami”, „Top Gun”, „Dziewięć i pół tygodnia” i „Superman”.
Emisja: czwartek, 14 listopada, godzina 20:00

„American Pie: Wakacje”
komedia, USA 2005, reż. Steve Rash, wyst.: Tad Hilgenbrink, Eugene Levy, Arielle Kebbel, Jason Earles
Matt, młodszy brat Stiflera, któremu grozi wydalenie ze szkoły, zostaje wysłany na letni obóz muzyczny. Początkwo próbuje zamontować w obozie sieć ukrytych kamer, aby podglądać atrakcyjne koleżanki i nakręcić „unikalny” film wideo. Kiedy jednak zakochuje się w jednej ze swoich „potencjalnych ofiar” – Elyse, postanawia zmienić swoje zachowanie, co jednak nie jest łatwe… Ojciec Jima powraca w roli obozowego wychowawcy, który stara pomóc Mattowi. Mnóstwo zabawnych scen i wywołujących salwy śmiechu gagów – dołącz do wakacyjnej ekipy w kolejnej części „American Pie”.
Emisja: czwartek, 14 listopada, godzina 23:50

„Król wojowników”
akcja, Australia/ Japonia/ USA/ Kanada/ Niemcy/ Wielka Brytania/ Tajwan 2010, reż. Gordon Chan, wyst.: Maggie Q, Sean Faris, Will Yun Lee
Film oparty na grze pod tym samym tytułem. Bohaterami obrazu są wojownicy, którzy poruszają się pomiędzy wymiarami, aby walczyć z przeciwnikami planującymi przejąć kontrolę nad Ziemią.
Emisja: piątek, 15 listopada, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *