9-15 sierpnia w TV Puls

W tygodniu 9-15 sierpnia TV Puls pokaże m.in. produkcję familijną „Mój przyjaciel Marsjanin”, filmy akcji „Bitwa o ziemię” z Johnem Travoltą i Forestem Whitakerem i „Skok” Davida Mameta („Nietykalni”, „Glengarry Glen Ross”, „Ronin”) z udziałem Gene’a Hackmana i Danny’ego DeVito, komedię „Pracownik miesiąca” z Jessiką Simpson, film przygodowy „Kull zdobywca” z Kevinem Sorbo („Herkules”) i piękną Tią Carrere („Świat Wayne’a”, „Prawdziwe kłamstwa”) oraz komedię „Czyściciel” z Lucy Liu.

Ponadto stacja zaprasza na cykl filmów familijnych, które w sierpniu będą emitowane codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 8:00 oraz na specjalną ofertę programową w piątek, 15 sierpnia. TV Puls zaprasza też na seriale „Trzynasty Apostoł” (2. sezon) oraz „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” (7. sezon).

„Mój przyjaciel Marsjanin”
familijny, USA 1999, reż. Donald Petrie, wyst.: Christopher Lloyd, Jeff Daniels, Elizabeth Hurley, Daryl Hannah
Obok domu wylanego właśnie z pracy reportera telewizyjnego – Tima O’Hary’ego – rozbija się statek kosmiczny z Marsjaninem na pokładzie. Tim postanawia wykorzystać przybysza z kosmosu, nakręcić o nim film i w ten sposób nie tylko wrócić triumfalnie do pracy, ale i zdobyć kobietę. Tymczasem Marsjanin okazuje się całkiem fajnym kumplem i cyniczny plan Tima staje się coraz trudniejszy do zrealizowania…
Emisja: sobota, 9 sierpnia, godzina 17:00

„Bitwa o ziemię”
akcja, USA 2004, reż. Roger Christian, wyst.: John Travolta, Forest Whitaker, Barry Pepper
Ziemia, rok 3000. Planeta została podbita przez bezwzględnych przedstawicieli obcej cywilizacji – Psyklopów. Nadszedł czas, w którym człowiek jest gatunkiem zagrożonym. Nieliczni, którym udało się przetrwać, dzielą się na dwie grupy: niewolników – zależnych od najeźdźców oraz zbiegów, żyjących w prymitywnych plemionach. Buntownik – Jonnie Goodboy Tyler – wraz z nieliczną grupą cudem ocalonych ludzi ukrywa się w górach. W pewnym momencie decyduje się na poszukiwanie nowego schronienia… i tak wpada w ręce Psyklopów. Z miejsca staje się jednym z niewolników pracujących dla najeźdźców. Z czasem zwraca na siebie uwagę jednego z szefów – Terla – który wyraża podziw dla jego inteligencji i wytrwałości. Dlatego też postanawia nauczyć Jonniego języka Psyklopów, obsługi maszyn i tym samym wykorzystać go do własnych celów. Nieoczekiwanie sytuacja ta obraca się przeciwko niemu… Ta oryginalna i innowacyjna opowieść dała początek zupełnie nowemu stylowi filmów science-fiction wypełnionych akcją, humorem i niesamowitymi efektami specjalnymi!
Emisja: sobota, 9 sierpnia, godzina 20:00

„Ostatnie zlecenie”
akcja, USA 2008, reż. Danny Pang, Oxide Chun Pang, wyst.: Nicolas Cage, James With, Charlie Yeung, Shahkrit Yamnarm
Płatny zabójca Joe otrzymuje zadanie wyeliminowania kilku osób w Bangkoku. Trzyma się swoich, ściśle określonych zasad. Tym razem jednak potrzebuje dodatkowej osoby do pomocy, więc przyjmuje drobnego złodziejaszka Konga. Z czasem zaprzyjaźniają się i Joe postanawia nauczyć pomocnika wszystkiego co potrafi.
Emisja: niedziela, 10 sierpnia, godzina 20:00

„Skok”
akcja, Kanada/ USA 2001, reż. David Mamet, wyst.: Gene Hackman, Danny DeVito, Delroy Lindo, Sam Rockwell
Złodziej specjalizujący się w kradzieży biżuterii, wysyła na kolejny napad swojego siostrzeńca. Siostrzeniec ma pojęcia o tym, że jest tylko pionkiem w grze. Wuj chce sprawdzić czy jego partner jest lojalny.
Emisja: niedziela, 10 sierpnia, godzina 22:00

„Pracownik miesiąca”
komedia, USA 2006, reż. Greg Coolidge, wyst.: Jessica Simpson, Dane Cook, Dax Shepard
W supermarkecie Super Club największym zaszczytem dla pracownika jest zdobycie nagrody Pracownika Miesiąca i umieszczenie swojego zdjęcia na sklepowej tablicy ogłoszeń. Pracownicy z najdłuższym stażem – pakowacz Zack i kasjer Vince – pracują tam już dziesięć lat. Jeden i drugi marzy o awansie. Sumienny Zack zdobył tytuł już 17 razy, natomiast Vince jest leniwy i nie garnie się specjalnie do roboty. Pojawienie się nowej kasjerki – Amy – dodaje im większej motywacji, by zdobyć nagrodę, gdyż plotka głosi, że piękna Amy umawia się wyłącznie… z Pracownikami Miesiąca. Zaczyna się ostra rywalizacja o jej względy…
Emisja: wtorek, 12 sierpnia, godzina 20:00

„Kull zdobywca”
przygodowy, USA 1997, reż. John Nicolella, wyst.: Kevin Sorbo, Tia Carrere, Thomas Ian Griffith, Litefoot
Barbarzyński wojownik, Kull, zabija króla Valusy. Gdy zajmuje jego miejsce, mierzy się ze spiskowcem chcącym również zasiąść na tronie oraz z kobietą demonem, która porwała ukochaną bohatera.
Emisja: środa, 13 sierpnia, godzina 20:00

„Czyściciel”
komedia, USA 2007, reż. Les Mayfield, wyst.: Lucy Liu, Cedric the Entertainer, Nicollette Sheridan, Callum Rennie, Will Patton, DeRay Davis
Ciemnoskóry dozorca – Jake – cierpi na zaniki pamięci. Pewnego dnia budzi sie obok zabitego mężczyzny i walizki pełnej pieniędzy. Tym sposobem zostaje wplątany w wielką aferę. Nie pamięta bowiem jak się nazywa, ani jak tu trafił. Niespodziewanie pojawia się piękna Diane, która twierdzi, że jest jego żoną i zabiera go do wspaniałej posiadłości. Kiedy Jake odkrywa, że Diane próbuje wyciągnąć od niego pewne informacje, ucieka i chowa się w pobliskiej knajpce. Tam wpada na kelnerkę – Gnię – która twierdzi, że jest jego dziewczyną, a on sam dozorcą w fabryce gier video. Jake natomiast jest przekonany, że w rzeczywistości jest tajnym agentem CIA o pseudonimie „Czyściciel”. Musi to udowodnić.
Emisja: czwartek, 14 sierpnia, godzina 20:00

„Duszek głuptasek”
familijny, Niemcy 2006, reż. Sebastian Niemann, wyst.: Michael „Bully” Herbig, Christoph Maria Herbst, Heike Makatsch, Ellenie Salvo Gonzalez
Hui Buh już od ponad 500 lat straszy w starym, zapomnianym zamku. Niespodziewane przybycie króla Juliusza 111 zakłóca błogi spokój ducha. Wściekły Hui Buh postanawia wypowiedzieć wojnę królowi i jego narzeczonej, pięknej Eleonorze. Nie podejrzewa jednak, że kobieta jest złą czarownicą, która chce zawładnąć całym królestwem. Duch stara się jak może, by przestraszyć nowych mieszkańców domu. Nieoczekiwanie traci jednak moc. Wkrótce okazuje się, że królewski skarbiec jest pusty. Teraz król i duch muszą działać razem, by odzyskać to, co dla nich najcenniejsze…
Emisja: piątek, 15 sierpnia, godzina 8:30

„Kevin, władca północy”
komedia, Kanada/Wielka Brytania 2001, reż. Bob Spiers, wyst.: Leslie Nielsen, Natasha Henstridge, Skeet Ulrich
Los Angeles. Znudzony pracownik biura podróży – Kevin Manley – pewnego dnia otrzymuje list, z którego dowiaduje się, że jest jedynym spadkobiercą majątku swojego dziadka, który niegdyś mieszkał na Alasce. Ale jest pewien warunek… Musi udowodnić, że jest wnukiem Waltera Manleya, a dowodem na to ma być udział w wyścigu psich zaprzęgów. Kevin bez wahania decyduje się wziąć w nim udział. Sytuacja zaczyna się komplikować w momencie, gdy Manley poznaje piękną dziewczynę – Bonnie Livengood – wnuczkę śmiertelnego wroga jego dziadka. Czy Kevinowi uda się wygrać wyścig, a także rozkochać w sobie Bonnie?
Emisja: piątek, 15 sierpnia, godzina 16:50

„Vikingdom: Krwawe zaćmienie”
przygodowy, Malezja/USA 2013, reż. Yusry Kru, wyst.: Dominic Purcell, Craig Fairbrass, Natassia Malthe, Conan Stevens
Na ziemię przybywa bóg burzy, Thor który zamierza zebrać starożytne relikwie, zaczynając od młota z Valhalli, a kończąc na rogu z Helheim. Spieszy się, gdyż Krwawe Zaćmieniem zdarzające się raz na osiemset lat wyznacza mu czas. Jeśli Thorowi uda się to wykonać, przejmie władzę nad ludnością. Nadzieją na powstrzymanie boga jest waleczny i nieśmiertelny król Eirick.
Emisja: piątek, 15 sierpnia, godzina 20:00

„Trzynasty Apostoł”, II sezon
sensacyjny, Włochy 2011, wyst.: Claudio Gioè, Claudia Pandolfi, Luigi Diberti
Główny bohater serialu „Trzynasty Apostoł” – Gabriel Antinori jest młodym księdzem i profesorem teologii, który wykłada na uniwersytecie. Gabriel koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja prawdy”. Główny bohater poznaje piękną panią psycholog – Claudię, która reprezentuje bardziej sceptyczne podejście niż Gabriel. Ich współpraca tworzy niezwykłą chemię, która rodzi się z zestawienia racjonalności i wiary oraz nauki i duchowości. Razem odkrywają nowe możliwości, które pomagają im rozwikłać napotkane tajemnice.
Emisja: poniedziałek, godzina 21:50

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, VII sezon
kryminalny, Kanada/ USA 2000, wyst.: William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Eric Szmanda, Robert Hall, Paul Guilfoyle, Wallace Langham
Kontynuacja słynnej serii o pracy grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw.
Emisja: wtorek i środa, około godziny 22:00

„Planeta 51”
animacja, Hiszpania/Wielka Brytania/USA 2009, reż. wersji polskiej: Elżbieta Kopocińska-Bednarek, reż. Javier Abad, Jorge Blanco
16-letni mieszkaniec Planety 51 – Lem – wiedzie spokojne i szczęśliwe życie. Marzy o tym, by posiadać własne planetarium oraz zdobyć serce pięknej sąsiadki – Neery. Pewnego dnia, w trakcie rodzinnego grillowania w ogrodzie ląduje statek kosmiczny, z którego wyłania się astronauta – Kapitan Charles „Chuck” Baker. Wbija on amerykańską flagę w nowo zdobyty ląd, po czym odwraca się i widzi… mieszkańców Planety 51, którzy wpatrują się w niego z przerażeniem. Baker, również w szoku, rzuca się do ucieczki i trafia do planetarium, w którym pracuje Lem.
Emisja: sobota, 9 sierpnia, godzina 12:00

„Magiczny kamień”
animacja, Hiszpania/ Niemcy 2004, reż. wersji polskiej: Ilona Kuśmierska, reż. Holger Tappe, Lenard Fritz Krawinkel
Mieszkańcy magicznej krainy – Gai – wysyłają drużynę, złożoną ze swoich najzdolniejszych przedstawicieli, aby wzięli oni udział w pewnym wyścigu. Sześciu sympatycznych młodzieńców o niewielkim wzroście i imponujących uszach wygrywa szalony wyścig. Wkrótce okazuje się, że jest to dopiero początek ich niezwykłej przygody! Muszą bowiem wykonać niebezpieczne zadanie: odzyskać magiczny kamień – Dalamit – który jest w posiadaniu złego profesora i szybko wrócić do Gai, której grozi zagłada…
Emisja: niedziela, 10 sierpnia, godzina 12:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *