Polska wersja „Gogglebox” od jesieni w TTV

Telewizja TTV  nabyła trzyletnią  licencję na produkcję i emisję polskiej wersji hitu telewizyjnego w Wielkiej Brytanii – „Gogglebox”. Umowa została podpisana z All3Media International – jednym z czołowych, niezależnych dystrybutorów formatów telewizyjnych. W swoim portfolio mają hity programowe, które bawią widzów na całym świecie, takie jak: 'Be My Guest”, „Be the Boss”, „Cube”, „Eye Spy”, czy „Inside Job”.

Już w jesiennej ramówce Telewizji TTV zobaczymy „Gogglebox” – naszą pierwszą produkcję zrealizowaną na licencji. Postawiliśmy na format, który od początku emisji bije rekordy popularności w Wielkiej Brytanii i z powodzeniem jest sprzedawany za granicę. Jestem przekonana, że dla naszych widzów również stanie się hitem – podkreśla Lidka Kazen, Dyrektor Programowa Telewizji TTV.

„Gogglebox” to uwielbiany przez Anglików program emitowany w Channel 4. Producentem serii jest Studio Lambert, należące do All3Media International. Od momentu premiery zdobywa nagrody przemysłu telewizyjnego. Jest tegorocznym zdobywcą prestiżowej nagrody BAFTA.

Format pokazuje spontaniczne zachowania i komentarze, różnych grup widzów oglądających telewizję. Aktualnie kończy się casting do polskiej wersji „Gogglebox”. Seria jest zaplanowana na 12 odcinków. Premiera programu jesienią w TTV.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *