9. sezon „Agenci NCIS: Los Angeles” w AXN oraz „Absentia” i nowy sezon „Candice Renoir” w AXN White

1 lutego rządowa agencja NCIS: Los Angeles powróci na antenę AXN w 9. odsłonie serialu o przestępstwach popełnianych przeciwko marynarce wojennej w różnych zakątkach świata. W AXN White zobaczymy dwie silne bohaterki, wplątane w kryminalne intrygi. Od 2 lutego widzowie będą mogli oglądać Stanę Katic jako Emily Byrne, która po 6 latach spędzonych w niewoli musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i rozwikłać zagadkę swojego zaginięcia w thrillerze „Absentia”. Od 14 lutego Cécile Bois w roli tytułowej „Candice Renoir” będzie rozwiązywać sprawy tajemniczych morderstw na francuskim wybrzeżu w 3. sezonie serialu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanałów AXN i AXN White

Serial „Agenci NCIS: Los Angeles” opowiada o członkach Naval Criminal Investigate Service w Los Angeles, w których ręce trafiają najtrudniejsze sprawy kryminalne dotyczące armii USA. Agenci specjalni G. Callen i Sam Hanna (Chris O’Donnel i LL Cool J) dzięki pracy w terenie potrafią przeniknąć do przestępczego podziemia. Wsparcie zapewniają im komputerowy magik Eric Beale (w tej roli Barrett Foa) oraz analityk wywiadu Nell Jones (grana przez Renée Felice Smith). W 9. sezonie jednostka traci swojego wieloletniego szefa Henriettę „Hetty” Lange (w tej roli Linda Hunt), która niespodziewanie przechodzi na emeryturę i znika. Z kolei agent Sam Hanna naciska, aby Callen znalazł nowego partnera. Premiera 9. sezonu serialu „Agenci NCIS: Los Angeles” w czwartek 1 lutego o godz. 21:00. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 21:00 w AXN.

„Absentia” to historia Emily Byrne (Stana Katic znana m.in. z serialu „Castle” oraz filmu „007 Quantum of Solace”), która podczas pościgu za seryjnym mordercą zniknęła bez śladu, a policja uznała ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta co się z nią działo przez poprzednie lata. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż (Patrick Heusinger, którego można oglądać w takich produkcjach jak „Jack Reacher: Nigdy nie wracaj” czy „To tylko seks”) ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw. W serialu zobaczymy również Carę Theobold („Downton Abbey”) i Richarda Brake’a („Gra o tron”). Premiera serialu „Absentia” w piątek 2 lutego o godz. 21:05. Kolejne odcinki w każdy piątek o 21:05 w AXN White.

„Candice Renoir” (Cécile Bois) to serial o policjantce z zespołu zajmującego się rozwiązywaniem spraw przestępstw w portowym mieście na południu Francji. Jest po rozwodzie, ma czwórkę dzieci. Jej codzienność to chwytanie przestępców, kłótnie z młodszą siostrą, odwożenie dzieci do szkoły i trzymanie w ryzach swojego zespołu policyjnego. Tytułowa Candice to kobieca wersja Columbo, w wysokich obcasach, z różową torebką i 9-milimetrową bronią w kaburze. W 3. sezonie zespół zajmie się m.in. rozwiązaniem sprawy śmierci 24-latka otrutego strychniną i kobiety, która została znaleziona martwa we własnym domu. Premiera 3. sezonu serialu „Candice Renoir” w środę 14 lutego o godz. 21.05. Kolejne odcinki w środy o 21.05 w AXN White.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *