9. sezon „Burzy uczuć” w Romance TV

Wyjątkowe historie toczące się wokół pięciogwiazdkowego hotelu Fürstenhof niezmiennie cieszą się powodzeniem i wciąż przyciągają przed telewizory miliony widzów. W dziewiątym sezonie, emitowanego w ponad 20 krajach, serialu „Burza uczuć” pojawia się nowa kobieca postać – Pauline oraz Leonard syn kolejnego właściciela hotelu. Losy bohaterów serialu będzie można śledzić w Romance TV już od 7 stycznia, od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 (powtórki: godz. 16:15 i 23:50).

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Nowy sezon serialu „Burza uczuć” już w styczniu!

Tuż po Nowym Roku, 7 stycznia Romance TV zaczyna emisję 9 sezonu „Burzy uczuć”. Jest to jeden z najpopularniejszych seriali, w tym jedyny europejski, który znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających serialowych produkcji w Europie. Emisja poprzednich sezonów dawała stacji zasięg ponad 100 tys. RCH. Namiętności, intrygi, walka o prawdziwą miłość i nowi bohaterowie – to wszystko czeka na widzów w premierowych odcinkach, które emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 10:30, a także o 16:15 oraz 23:50.

Nowa para bohaterów podbije serca widzów

Na bohaterów nowego sezonu „Burzy uczuć” na drodze do upragnionego szczęścia czeka wiele przeciwności losu i tajemnic z przeszłości. Czy pomimo tego prawdziwa miłość zwycięży? Co widzowie zobaczą w premierowych odcinkach?

Pauline przybywa do hotelu Fürstenhof razem ze swoją najlepszą przyjaciółką, Coco Conradi (Mirjam Heimann), która stara się o stanowisko kierowniczki hotelowej restauracji. Ostatecznie dziewczyna zostaje zatrudniona jako cukiernik. Nowym właścicielem hotelu jest Friedrich Stahl (Dietrich Adam), który stanowisko dyrektora powierzył swojemu synowi Leonardowi. Pauline zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Leonard zachowuje się jednak profesjonalnie i unika spoufaleń z personelem, mimo, że sam jest nią zauroczony. Mężczyzna nie ma pojęcia, że Pauline jest ostatnią potomkinią zubożałej rodziny szlacheckiej von Weyersbrunn i tym samym prawnuczką człowieka, który zbudował zamek, w którym obecnie znajduje się hotel Fürstenhof. Wiele czasu upłynie, zanim młodzi znajdą drogę do swych serc. Największą przeszkodą dla pary okaże się żądna władzy intrygantka Patrizia Dietrich, nowa specjalistka od PR i rezydentka hotelu Fürstenhof. Kobieta jest zdolna zrobić wszystko, posunąć się do najgorszych czynów, by zaszkodzić Pauline. Powód? Też jest zakochana w Leonardzie!

9. sezon Burzy uczuć od pon. do pt. o godz. 10:30, również o godz. 16:15 i 23:50.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *