9. sezon „Hawaii 5.0” na antenie 13 Ulicy

13 Ulica zaprasza swoich widzów na dziewiąty sezon serialu Hawaii 5.0. Członkowie elitarnej jednostki policyjnej będą kontynuować walkę z przestępczością, która trawi z pozoru spokojną wyspę Oahu należącą do malowniczego archipelagu Hawajów. W premierowym odcinku nie zabraknie wyjątkowych momentów: z okazji pięćdziesięciolecia pierwszej emisji oryginalnej wersji Hawaii 5-O twórcy remake’u postanowili uhonorować serial i odtworzyć historię z pilotażowego odcinka serii z 1968 roku.

Sprawdź godziny emisji serialu „Hawaii 5.0” w PROGRAMIE TV

Po emocjonującej końcówce sezonu ósmego, kiedy to Steve (Alex O’Loughlin) i jego ludzie musieli stawić czoło siatce rosyjskich szpiegów, McGarrett daje się uwięzi w komorze deprywacyjnej, a to wszystko po to, by złapać mordercę odpowiedzialnego za śmierć jego przyjaciela. Tymczasem Tani Rey (Meaghan Rath) musi zdecydować czy ujawnić Steve’owi pewne ważne informacje na temat broni, którą znalazła w domu Adama.

Nie zabraknie też wątków osobistych, zwłaszcza że zdrowotne problemy McGarretta dały mu się mocno we znaki w poprzednim sezonie. Czy Danno (Scott Caan) zdoła go przekonać, by zwolnił tempo i nie ryzykował? Steve będzie też musiał zdecydować czy to dobry moment na nowe uczucie.

Premiera dziewiątego sezonu Hawaii 5.0 już w poniedziałek 29 października o 22:00 na kanale 13 Ulica.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *