9. sezon „The Walking Dead” na FOX

fot. Jackson Lee Davis/AMC

San Diego Comic Con trwa w najlepsze, skąd FOX przynosi same dobre wieści dla wszystkich fanów serialu The Walking Dead! Właśnie ogłoszono, że premiera 9. sezonu odbędzie się 8 października o godz. 22:00, czyli kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych. To jednak nie wszystko! Stacja przedstawia również pierwszą, polską zapowiedź wideo produkcji! Jest co oglądać, bo klip trwa aż 5 minut i 30 sekund!

Sprawdź godziny emisji serialu „The Walking Dead” w PROGRAMIE TV

Do tej pory producenci serialu nie chcieli za wiele zdradzać na temat fabuły nowego sezonu. Wiemy jednak, że nastąpi spory przeskok w czasie, co było już widoczne na pierwszym plakacie opublikowanym niedawno przez FOX. Już teraz producenci, w tym nowa showrunnerka produkcji Angela Kang, która zastąpiła na tym stanowisku Scotta M. Gimple, zapowiada nowy początek dla bohaterów The Walking Dead!

Najnowszy sezon będzie miał trochę odmienny klimat. Tam gdzie zniszczeniu ulegnie dzieło człowieka, wkraczać będą siły natury. Członkowie grupy będą ze sobą współpracowali na wielu frontach, ich wizja odniesie sukces ale pojawią się też pewne pęknięcia. – tłumaczyła Kang w jednym z wywiadów.

Co dzieje się z Neganem, którego w finałowym odcinku 8. sezonu oszczędził Rick? Czy po tej decyzji Rick pozyskał sobie nowych wrogów, którzy do tej pory byli jego najbliższymi sprzymierzeńcami? Co dzieje się w Alexandrii, Królestwie i Hilltop? Jak poradzą sobie bohaterowie w budowaniu nowej cywilizacji?

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Tego dowiemy się już 8 października o godz. 22:00 tylko na kanale FOX!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *