A. Krogulec dyrektorem dystrybucji kanałów w ZPR Media

Agata Krogulec awansowała na stanowisko dyrektora dystrybucji kanałów telewizyjnych w Grupie ZPR Media. Zastąpiła Macieja Domagałę, który rozstał się z Grupą.

Oprócz nowych obowiązków Agata Krogulec nadal będzie wspierała rozwój platformy rozrywki online eskaGO.

Agata Krogulec rozpoczęła pracę w Grupie ZPR Media w październiku ub.r. jako menedżer ds. kanałów telewizyjnych. Wcześniej pracowała w Polskiej Izbie Komunikacji Elektronicznej zrzeszającej operatorów szerokopasmowej komunikacji elektronicznej, związana była również m.in. z Telekomunikacją Polską, Orange Polska oraz ZT Kruszwica. Realizowała także liczne projekty z zakresu PR i public affairs dla klientów z różnych sektorów w ramach własnej działalności gospodarczej.

Maciej Domagała współpracował z Grupą ZPR Media od 18 lat. Początkowo był dyrektorem promocji Radia ESKA Wrocław, potem jego dyrektorem zarządzającym. Po decyzji Zarządu Grupy ZPR Media o zaangażowaniu się w rynek telewizyjny współtworzył ESKA TV jako dyrektor zarządzający. Zdobyte doświadczenia wykorzystał również jako dyrektor ds. dystrybucji pozostałych kanałów telewizyjnych Grupy ZPR Media.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *