ADMINISTRATORR w radiowej Czwórce

W najbliższą sobotę, 2 listopada, Program 4 Polskiego Radia zaprasza miłośników alternatywnego brzmienia na koncert zespołu ADMINISTRATORR z gościnnym udziałem Lesława. Występu na żywo będzie można posłuchać w „Ministerstwie Dźwięku” o godzinie 18:00.

ADMINISTRATORR to nazwa warszawskiej formacji grającej muzykę alternatywną i jednocześnie pseudonim artystyczny założyciela grupy Bartosza Marmola.

Cechą charakterystyczną twórczości zespołu (do którego należą Marcin Wippich, Wiktor Stokowski, Piotr Skórka) jest oryginalny proces twórczy zakładający, że każdy z utworów stanowi swoistą ścieżką dźwiękową do wcześniej stworzonego opowiadania. W 2011 roku ADMINISTRATORR rozpoczął współpracę z Lesławem (Komety), której efektem jest płyta „Piosenki o Warszawie” w całości poświęcona przestrzeni współczesnej stolicy. Do nagrania zaproszono wielu gości m.in.: Muńka Staszczyka, Muzykę Końca Lata oraz Skowyt. Płyta „Piosenki o Warszawie” miała swoją premierę w lutym 2013 roku. W trakcie jej realizacji Administratorr pracował równolegle nad nowym krążkiem pt. „Powierzchnie wspólne”.

Radiowa Czwórka zaprasza do wysłuchania koncertu w sobotę, 2 listopada o godzinie 18:00. Więcej informacji na stronie: http://www.polskieradio.pl/10,czworka/976,koncerty

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *