A+E Networks wzmacnia struktury i poszerza zespół programowy

A+E Networks Poland poszerzyło zespół programowy o 4 menedżerów, a nowoutworzone stanowisko szefa zespołu ds. programowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej objął Bartłomiej Major.

Bartłomiej Major odpowiada za działania programowe HISTORY i HISTORY2 w regionie EMEA oraz Crime+Investigation oraz Lifetime w Polsce. Jego zadaniem jest strategiczne planowanie ramówek oraz współpracę z zespołem programowym w Londynie i Monachium. Major raportuje do Tomasza Teodorczyka, dyrektora ds. programowych i marek.

Przez ostatnie 2 lata Bartłomiej Major odpowiadał m.in. za strategię programową kanału HISTORY w Polsce i Rumunii. Przed dołączeniem do A+E Networks był związany z Fox Networks Group i Viacom International Media Networks.

W zespole programowym awansowała Izabela Zbrzyska, związana z A+E Networks od 2017 roku. Zbrzyska objęła nowoutworzone stanowisko Scheduling Managera, gdzie prowadzi zespół ds. ramówek. W przeszłości pracowała w ITI (Canal+ Family).

Zespół programowy wzmocnili również: Andrzej Ochmański (wcześniej Telewizja WP) jako Programming Manager odpowiada za kanał Crime+Investigation Polsat, Michał Gac (wcześniej Fox Networks Group) jako Senior Programme Scheduler tworzy ramówki HISTORY oraz HISTORY2 w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Szymon Noga (wcześniej TVP) również jako Senior Programme Scheduler zarządza ramówką HISTORY w Polsce, Rosji i Rumunii.

Sprawdź ofertę kanału HISTORY w PROGRAMIE TV

Zbrzyska, Ochmański, Gac i Noga raportują do Bartłomieja Majora.

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *