Agata Zych-Zielińska w Pracowni Kreatywnej

16 lutego 2015 roku Agata Zych-Zielińska dołączyła w charakterze project managera do zespołu Pracowni Kreatywnej działającej w ramach Grupy ZPR Media.

grupazprmediaagatazychzielinksaAgata Zych-Zielińska wesprze zespół kierowany przez Andrzeja Tuzinowskiego. Jako project manager będzie odpowiedzialna za współtworzenie ofert związanych ze stacjami radiowymi z Grupy ZPR Media (Radio ESKA, Eska ROCK, VOX FM, WAWA, Radio Plus), a także za niestandardowe projekty specjalne i akcje crossmediowe.

Przez ostatnie 4 lata Agata Zych-Zielińska zajmowała się promocją i marketingiem serwisu www.fullofstyle.pl – pierwszego w Polsce butiku internetowego z kolekcjami polskich projektantów.

W latach 2009-2011 zatrudniona była w Fashion Group jako project manager ds. projektów internetowych, równocześnie zajmowała się promocją tych projektów. Ponadto pracowała jako redaktor w redakcji „Fashion Magazine”.

W latach 2007-2008 była zatrudniona w spółce Agora na stanowiskach: project managera projektów internetowych oraz redaktora portalu www.kobieta.gazeta.pl.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *