Agnieszka Mosór i Magdalena Kaliniak poprowadzą „Wydarzenia 18:50”

W październiku 2016 roku do grona prowadzących „Wydarzenia 18:50” od piątku do niedzieli dołączą Agnieszka Mosór oraz Magdalena Kaliniak.

Agnieszka Mosór z Telewizją Polsat jest związana od 1998 roku. Od maja bieżącego roku prowadzi „Wydarzenia 15:50”. Do jej głównych obszarów zainteresowań zawodowych należą gospodarka, a także polityka krajowa i zagraniczna, w szczególności Unia Europejska. Jest absolwentką Filologii Romańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego i Europejskiej Szkoły Dziennikarstwa, powstałej przy współpracy Uniwersytetu Jagielloskiego i Ecole de Journalisme w Lille. Jej pasją są języki obce, a także historia i kultura Francji. W wolnym czasie uwielbia zajmować się ogrodem, czytać książki i uprawiać sport.

Magdalena Kaliniak z Telewizją Polsat związana jest od 9 lat. Na początku jako reporterka „Wydarzeń” w Krakowie. Od 2007 roku prowadziła „Wydarzenia 15:50”, a od sierpnia 2008 roku również główne wydanie. Jako prowadząca „Wydarzenia 18:50” powraca po sześcioletniej przerwie. W Polsat News pracuje od początku istnienia stacji, ostatnio jako współprowadząca „Nowy Dzień z Polsat News”. Wcześniej pracowała m.in. w TVP Kraków i radiu TOK FM. Interesuje się polityką i podróżami.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *