Akcja „ESKA odwołuje zimę” w ESKA TV

Na antenie ESKA TV po raz pierwszy pojawi się akcja specjalna „ESKA odwołuje zimę”, znana z anteny Radia ESKA. Zwycięzcy zabawy w towarzystwie najpopularniejszych „eskowych” prezenterów oraz polskich gwiazd spędzą tydzień w pięciogwiazdkowym hotelu w Mars Alam w Egipcie.

Po raz pierwszy widzowie ESKA TV będą mieli okazję wziąć udział w akcji „ESKA odwołuje zimę”, która w poprzednich edycjach cieszyła się wśród słuchaczy Radia ESKA olbrzymią popularnością i zainteresowaniem. Akcja zarówno w telewizji, jak i w radiu potrwa do 20 lutego 2015 roku.

Zwycięzcom podczas wyjazdu towarzyszyć będą ekipy ESKA TV i Radia ESKA, a także najpopularniejsi „eskowi” prezenterzy: Krzysztof „Jankes” Jankowski, Janek Pirowski i Ola Kot. Ponadto pojawią się goście specjalni, m.in. Grzegorz Hyży i siostry Bukowskie. Wszyscy uczestnicy akcji zamieszkają w pięciogwiazdkowym, ekskluzywnym hotelu. Oprócz odpoczynku w słońcu czeka na nich mnóstwo wyjątkowych atrakcji: będą mieli okazję popływać na rafie koralowej Morza Czerwonego, wybiorą się na safari, by spotkać Beduinów, przejadą się na quadach oraz wielbłądach, a także wezmą udział w codziennych animacjach zorganizowanych przez ekipy ESKA TV i Radia ESKA oraz zaproszone gwiazdy.

Relacje i wejścia na żywo z pobytu w Egipcie będą nadawane w ESKA TV i Radiu ESKA, ponadto będzie można je śledzić na www.eska.tv, www.eska.pl, a także na fanpage’ach ESKA TV i Radia ESKA. Dodatkowo na antenie ESKA TV wyemitowane zostanie specjalne wydanie „Gorącej20” z Egiptu.

Z wielką radością wracamy do jednej z ulubionych zabaw naszych słuchaczy! „ESKA odwołuje zimę” znakomicie wpisuje się w nastrój, jaki towarzyszy większości Polaków od stycznia do marca. Święta się skończyły, o Sylwestrze już nikt nie pamięta, a my mamy serdecznie dość szarości, zimna i depresyjnej aury. Marzymy o lecie, słońcu, błękitnym morzu i dobrej zabawie. I to właśnie można wygrać w naszej akcji! Absolutnie wyjątkowe w „ESKA odwołuje zimę” jest to, że nie rozdajemy naszym słuchaczom i widzom zwykłych wycieczek, my dajemy im niezapomniany tydzień życia! Nie tylko uciekają ze smutnej zimowej rzeczywistości do pięknego, ciepłego i luksusowego świata, ale robią to w towarzystwie swoich ulubionych prezenterów i gwiazd. A kto był na wyjeździe z ESKĄ, ten wie, że umiemy bawić się razem ze słuchaczami – mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowy Radia ESKA.

Na antenie ESKA TV w programach emitowanych od poniedziałku do piątku między godziną 17:00 a 18:00 pojawią się 3 znaki specjalne. Widzowie będą mieli za zadanie zapisać tytuły utworów lub wykonawców, na których pojawi się znak, a następnie przesłać zgłoszenia na specjalny adres e-mail wraz z uzasadnieniem, dlaczego właśnie oni powinni towarzyszyć redakcji ESKA TV podczas pobytu w Egipcie. Co tydzień wygrywa jedna osoba.

Akcja „ESKA odwołuje zimę” wsparta zostanie kampanią promocyjną w Internecie, outdoorze, telewizji, kinie i prasie. Za zaplanowanie mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Kreację przygotował Dział Promocji Radia ESKA.

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *