„Ugotowani” 9 lutego wracają na antenę TVN

Już od 9 lutego 2015 roku widzowie będą mogli oglądać najnowsze odcinki „Ugotowanych”. Czwórka uczestników skrzyżuje ze sobą patelnie i postara się zaspokoić wymagające podniebienia swoich rywali. Tylko jeden kuchenny wirtuoz wstanie od stołu z nagrodą, reszta będzie musiała obejść się smakiem. W wiosennym sezonie nie zabraknie również apetycznych wydań specjalnych wraz z wyjątkowymi gośćmi.

Sztukę wydawania kolacji bohaterowie programu opanowali do perfekcji. Potrafią wyprawić niezapomnianą ucztę nie tylko dla ciała, ale również dla ducha. Każdego dnia inna osoba będzie podejmować u siebie pozostałych zawodników. Zwycięzcą zostanie ten, kto zdobędzie najlepsze oceny od swoich rywali. A na deser? Dokładka czyli podsumowanie całego tygodnia w jednym odcinku.

Poza gastronomicznymi podróżami po całej Polsce, program zaserwuje widzom również cykle tematyczne. Glazurować, karmelizować i blanszować będą sportowcy, gwiazdy oraz osoby stosujące diety. Widzowie będą również świadkami kuchennej fuzji: w „Ugotowanych” w szranki staną ze sobą uczestnicy „MasterChefa”. Wyniosą oni kulinarną sztukę na degustacyjne wyżyny. Dodadzą też pikanterii swoimi nietuzinkowymi osobowościami.

Jakie atrakcje zgotują widzom bohaterowie nowej edycji? Jakimi potrawami popiszą się gotujący i czy kolacje nie odwrócą ich uwagi od walki o główną nagrodę? Wszystko to będzie można obejrzeć w wiosennej odsłonie programu „Ugotowani”.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *