Akcja „ImprESKOWY odlot – owocuje radością” w ESKA TV

Na antenie ESKA TV i Radia ESKA ruszyła akcja specjalna „ImprESKOWY odlot – owocuje radością”. Sponsorem akcji jest producent naturalnej wody mineralnej i napojów na bazie tej wody.

Akcja pod hasłem „ImprESKOWY odlot – owocuje radością” potrwa do 10 maja. Promowana jest na antenie ESKA TV, w stacji Radio ESKA, w serwisie eska.pl oraz poprzez specjalne aplikacje na fanpage’u Radia ESKA na Facebooku.

Nagrodami w konkursie są weekendowe wyjazdy do jednej z 4 stolic europejskich (Praga, Budapeszt, Wiedeń, Berlin) w towarzystwie producenta wody mineralnej, ekip ESKA TV i Radia ESKA, a także Janka Pirowskiego, gospodarza wieczornej audycji „imprESKA” w Radiu ESKA. Główną atrakcją, oprócz zwiedzania miasta, będzie zabawa do białego rana w najmodniejszych klubach.

Aby wziąć udział w zabawie, należy poprzez specjalną aplikację umieszczoną na fanpage’u Radia ESKA załadować „impreskowe” zdjęcie oraz kreatywnie odpowiedzieć na 3 pytania dotyczące miejsca destynacji. Co tydzień wygrywają 4 osoby, które w podróż po Europie mogą zabrać osobę towarzyszącą. Dodatkowo zwycięzcy otrzymują zapas naturalnej wody mineralnj.

W każdą sobotę w ciągu dnia na antenie Radia ESKA usłyszeć będzie można relację z „impreskowej” wyprawy, natomiast o 20:00 w soboty nadawane będą specjalne wydania „imprESKI” prosto ze stolicy, w której aktualnie bawi się ekipa ESKI. Relacje emitowane będą także na antenie ESKA TV już od 10 maja w każdą niedzielę o godzinie 10:00. Dodatkowe informacje znaleźć będzie można na eska.pl oraz na fanpage’u Radia ESKA na Facebooku.

Za aplikacje odpowiada SMI. Kreacja, produkcja, koordynacja jest po stronie Pracowni Kreatywnej, działającej w ramach Grupy ZPR Media.

W Radiu ESKA emitowane są oznaczenia sponsorskie producenta naturalnej wody mineralnej, na portalu eska.pl znajdują się logotyp i packshoty, z kolei na antenie ESKA TV wkrótce widoczne będą billboardy i belki konkursowe.

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *