Akcja „Winter City” i pasmo „3..2..1..START” w ESKA TV (grafika)

Ekipa ESKI TV wyrusza w Polskę w poszukiwaniu najlepszych zimowych miejscówek. Relacje z akcji „Winter City” zobaczyć będzie można na antenie stacji od 2 lutego 2015 roku codziennie przez najbliższy miesiąc. Ponadto także od 2 lutego ESKA TV wprowadza nowe codzienne pasmo poranne „3..2..1..START”.

Program „Winter City” składać się będzie z 28 odcinków, które emitowane będą począwszy od 2 lutego od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00, w soboty od 12:00 do 16:00, natomiast w niedziele między 16:00 a 20:00. Poprowadzi go Ola Kot.

„Winter City” to zimowa wersja akcji „ESKA Summer City”, cieszącej się popularnością wśród widzów ESKA TV i słuchaczy Radia ESKA. – Pojawimy się w najlepszych zimowych miejscówkach w Polsce – będziemy m.in. w Białce, Zakopanem i Zieleńcu. Prowadząca program, Ola Kot, zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy na stokach, pokaże, na jakie atrakcje można się tam natknąć, gdzie i jak odpocząć po całodziennym szaleństwie. Będziemy z nią lepić bałwana, zjeżdżać na jabłku i plotkować o gwiazdach. Winter City to cztery godziny premierowego kontentu dziennie. A wszystko w rytm „Hitów Na Czasie” – mówi Barbara Wiśniewska-Grzesiak, dyrektor programowa ESKA TV.

Także od 2 lutego ESKA TV wprowadza nowe pasmo muzyczne. Między godziną 8:00 a 9:00 od poniedziałku do piątku stacja będzie budziła swoich słuchaczy i nastrajała pozytywnie na cały dzień w „3..2..1..START”. W programie widzowie zobaczą najnowsze teledyski z najbardziej energetyczną muzyką.

eskatvwintercity

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *