Serial „Mąż czy nie mąż” wiosną w TVN

Jak wiele prawdy jest w zasadzie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? Nowy komediowy serial TVN to przewrotne love story o miłości do remontu. W rolach głównych występują Magdalena Schejbal i Marcin Perchuć. „Mąż czy nie mąż” zadebiutuje wiosną na antenie stacji TVN.

Marta (Magdalena Schejbal) i Michał (Marcin Perchuć) przez lata byli kochającą się parą. Stworzyli wspaniałą rodzinę, razem mieszkali, pracowali i wychowywali córkę – Zuzię (Magdalena Żak). Nigdy nie podjęli decyzji o małżeństwie, bo formalności miały dla nich znaczenie drugorzędne. Status żony i męża nie był im potrzebny – i tak byli parą, pełną parą. Pewnego dnia, Michał odszedł do innej kobiety. Teraz wraca z podkulonym ogonem, błaga o wybaczenie, obiecuje gwiazdki z nieba…

Czy pierwsza miłość dostanie drugą szansę?

Nowy komediowy serial TVN, w sposób lekki i prawdziwy opowiada o uczuciach. To zabawne i ujmujące spojrzenie na uniwersalny problem – czy związek można odbudować po zdradzie. A także historia nastolatki, która bardzo chce, aby rodzice do siebie wrócili.

Zdjęcia do nowej produkcji rozpoczęły się w styczniu. Realizowane są w Warszawie i okolicach. Scenariusze do „Mąż czy nie mąż” powstały w oparciu o kanadyjski serial „Un sur 2”. Pierwsza polska seria została zaplanowana na 13 odcinków. W rolach głównych wystąpią: Magdalena Schejbal, Marcin Perchuć i Magdalena Żak, a także: Ewa Telega, Krzysztof Stelmaszyk, Magdalena Boczarska, Monika Pikuła, Mirosław Kotowicz. Reżyserem serialu jest Paweł Maślona, autorem zdjęć Cezary Stolecki. Serial jest produkowany na zlecenie TVN przez firmę Akson Studio. Producentem wykonawczym jest Michał Kwieciński. Za produkcję po stronie TVN odpowiada Katarzyna Dobrzyńska, producentem nadzorującym jest Dariusz Gąsiorowski.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *