Aktywne wakacje 2021 z Radiem ZET

W tegoroczne lato Radio ZET wyruszy w Polskę. Stacja zawita to kilkudziesięciu miejscowości w całej Polsce. Słuchaczom zaproponuje aktywne spędzanie czasu, kino samochodowe, konkursy z cennymi nagrodami, a także zaprosi na cykl koncertów, którym patronuje. Wakacyjna ramówka na antenie Radia ZET wystartuje 28 czerwca.

Już 26 czerwca Radio ZET odwiedzi Giżycko w ramach „Aktywnego lata Radia ZET”. Powstanie tam specjalne sportowe miasteczko, w którym będzie można spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach i konkurencjach, czy wziąć udział konkursach z nagrodami. Zaplanowano atrakcje dla całych rodzin. W kolejnych tygodniach aktywnie będzie również w Uniejowie (4.07), Przemyślu (11.07), Arłamowie (18.07), Olsztynie (25.07), Świnoujściu (1.08), Tarnowie (8.08), Łodzi (15.08), Płocku (22.08) i Inowrocławiu (29.08). Akcji będzie towarzyszyć specjalny czerwony, odrestaurowany słynny polski „maluch”, który zostanie zlicytowany podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od 3 lipca rusza samochodowe „Przebojowe kino Radia ZET”. W sobotnie wieczory słuchacze z Krakowa, Czeladzi, Radomia, Bytomia, Łodzi, Częstochowy, Zabrza, Warszawy i Poznania będą mogli bezpłatnie i bezpiecznie obejrzeć w swoich autach światowe hity filmowe. Seanse zostaną poprzedzone specjalnym wydaniem „Listy Przebojów Radia ZET”, które z miejsca wydarzenia poprowadzi Marcin Wojciechowski i Michał Adamski.

Z kolei 9 lipca rozpoczną się poszukiwania Kamila Nosela, który ponownie będzie przebierać się za rozmaite codzienne i niecodzienne postaci i ukrywać w różnych rejonach Polski. Kto pierwszy znajdzie dziennikarza, wygra cenną nagrodę. Zabawa „Znajdź Nosela” w każdy piątek do 19 sierpnia.

W weekendy Radio ZET przygotowało też niespodzianki dla mieszkańców i turystów popularnych miejscowości nad morzem i na Mazurach.

Wakacyjne pobyty w hotelach, gotówka na zakup akcesoriów samochodowych i samochód Honda CR-V będą do wygrania w konkursie antenowym „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie”. Każdego dnia uczestnicy będą mieli trzy szanse na zdobycie nagród. Zabawa wystartuje 12 lipca i potrwa do końca wakacji.

Tego lata Radio ZET zaprosi również na szereg muzycznych, i nie tylko, wydarzeń, którym patronuje. Wśród nich „Opener Park”, „Letnia brzmienia” i „Kino Letnie Festiwal Sopot-Zakopane”.

W wakacje na antenie stacji od poniedziałku do piątku niezmiennie „Dzień Dobry Bardzo” (5:30-10:00). Następnie pięciogodzinne spotkanie z „Siłą Muzyki na lato”. Od 15:00 do 19:00 pasmo „Uważam ZET… na lato”, a po nim godzinna „Lista Przebojów Extra”. Od 20:00 do 23:00 Radio ZET zaprasza na „Siłę Muzyki na lato”. Programy publicystyczne i autorskie wrócą na antenę po wakacyjnej przerwie.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *