Tour de France 2021 w Eurosporcie i w Playerze

Najbardziej prestiżowy wyścig kolarski świata ruszy już w sobotę! Przez ponad trzy tygodnie będziemy pasjonować się rywalizacją najlepszych kolarzy świata, w tym Rafała Majki i Michała Kwiatkowskiego. Eurosport 1 pokaże na żywo każdy etap, a w Eurosporcie w Playerze cały wyścig dostępny będzie bez reklam.

Sprawdź godziny transmisji Tour de France w PROGRAMIE TV

Tegoroczna Wielka Pętla rozpocznie się 26 czerwca w Brest, w Bretanii, a zakończy 18 lipca, jak zawsze na Polach Elizejskich w Paryżu. Peleton przejedzie przez 9 regionów i 31 departamentów Francji i przekroczy granicę Księstwa Andory. Trasa tegorocznego touru to blisko 3400 km, na które składa się 21 etapów: osiem płaskich, pięć pagórkowatych, sześć górskich i dwie czasówki. Ósmy etap wyścigu między Vierzon i Le Creusot będzie najdłuższym etapem TdF od 2000 roku!

Na starcie Tour de France zobaczymy między innymi Rafała Majkę, który będzie wspierał lidera UAE Team Emirates Tadeja Pogacara w walce o obronę żółtej koszulki. Ich plany spróbują pokrzyżować kolarze Team INEOS Grenadier, wśród których zobaczymy Michała Kwiatkowskiego. W gronie faworytów na pewno trzeba wymienić również dwukrotnego triumfatora Vuelta a Espana Primoża Roglicia z Team Jumbo-Visma.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Tour de France w Eurosporcie to gwarancja kompletnych transmisji i niezrównanego komentarza Tomasza Jarońskiego i Dariusza Baranowskiego. Eurosport 1 pokaże na żywo wszystkie etapy. W Eurosporcie w Playerze każdy etap dostępny będzie bez reklam na żywo i na żądanie.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *