Seriale „Dzikie pszczoły” i „Jedyny świadek” na antenach Telewizji Polskiej

Telewizja Polska zaprasza już od 28 czerwca na nowe, wakacyjne seriale. „Dzikie pszczoły” i „Jedyny świadek” to grecka i francuska propozycja dla wielbicieli produkcji kostiumowych i kryminalnych.

Sprawdź ofertę kanałów TVP1 i TVP2 w PROGRAMIE TV

W poniedziałek, 28 czerwca o godz. 17.55 Jedynka pokaże pierwszy odcinek greckiego serialu kostiumowego „Dzikie pszczoły” w reżyserii Lefterisa Charitosa. W wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Drosso, Assiminę i Eleni. Po śmierci ojca siostry muszą przeciwstawić się Doukasowi, miejscowemu bogaczowi. Jego syn zamierza poślubić najstarszą siostrę, by jego rodzina zdobyła majątek pozostawiony przez Georgisa. Ślub Eleni ma ogromny wpływ na życie sióstr. W serialu występują: Danai Mihalaki, Elli Tringou, Maria Kitsou, Leonidas Kakouris.

Sprawdź godziny emisji serialu „Dzikie pszczoły” w PROGRAMIE TV

Emisja w TVP1, od poniedziałku do piątku, godz. 17.55.

„Jedyny świadek” w reżyserii Franois Velle`a to propozycja kryminalna TVP2. Od poniedziałku do czwartku o godz. 22.40 widzowie śledzić będą losy małego chłopca, którego po porwaniu wychowują fałszywi rodzice. Psycholog szkolny, zaintrygowany dziwnymi rysunkami dziecka próbuje zainteresować sprawą policję. W śledztwo angażuje się szefowa wydziału kryminalnego w Hawrze Marianne Aubrais. W serialu występują m.in.: Anne Charrier, Pascal Elbé, Camille Lou, Sophie Quinton.

Sprawdź godziny emisji serialu „Jedyny świadek” w PROGRAMIE TV

Emisja w TVP2, od poniedziałku do czwartku, godz. 22.40.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *