AMC Networks International ogłasza nowe stanowiska wśród pracowników wyższego szczebla

AMC Networks International ogłosiło dzisiaj nowe stanowiska wśród pracowników wyższego szczebla w kluczowych regionach. Wiadomość została przekazana przez Eduardo Zuluetę, który został ostatnio ogłoszony Prezesem AMC Networks International (AMCNI).

Następujące osoby będą odpowiadały przed Eduardo Zuluetą:

– Kevin Dickie objął stanowisko EVP/MD (Executive Vice President/ Managing Director) w AMCNI UK na Wielką Brytanię, Polskę, Bliski Wschód i Afrykę.
– Manuel Balsera objął stanowisko EVP/MD w AMCNI na region Europy Południowej.
– Ricardo Debén objął stanowisko EVP/MD w AMCNI na region Ameryki Łacińskiej.
– Levente Málnay objął stanowisko EVP/MD w AMCNI na region Europy Środkowej
i Północnej.

Ci znakomici liderzy odgrywają kluczowe role, przyczyniając się tym samym do sukcesu silnego portfolio kanałów AMC Networks International – powiedział Eduardo Zulueta, Prezes AMCNI. – Ich umiejętności i doświadczenie, w połączeniu z ofertą kontentu premium i wartościami, jakie tworzymy dla naszych partnerów odpowiedzialnych za dystrybucję i reklamę, pomogą AMCNI dalej budować silną pozycję na rynku.

Firma AMCNI, na którą składa się prawie 40 marek dystrybuowanych w ponad 140 krajach i terytoriach, nadal notuje stabilny rozwój w skali globalnej i lokalnej. Kanały AMC Global cieszą się szerokim uznaniem krytyków oraz stale rosnącą oglądalnością oryginalnych produkcji AMC, w tym serii Fear the Walking Dead i Terror. Silne marki regionalne nadal poszerzają swoją dystrybucję i przyciągają coraz większe rzesze widzów. Należy wymienić zwłaszcza popularne kanały kulinarne El Gourmet (Ameryka Łacińska) i Canal Cocina (Europa Południowa), a także pokazujący programy oparte na faktach kanał Spektrum (Europa Środkowa i Północna) i CBS Reality, jeden z największych kanałów w Wielkiej Brytanii prezentujący rozrywkę opartą na faktach.

Źródło: AMC Networks International

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *