„American Horror Story: 1984” na antenie FOX

19 września o godzinie 23:00 na kanale FOX odbędzie się premiera kolejnej odsłony American Horror Story: 1984! Mocno owiany tajemnicą, tegoroczny sezon serialu doczekał się ujawnienia plakatu, który mrozi krew w żyłach! Czego można spodziewać się po najnowszej serii?

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Tym razem podtytuł serialu to 1984, co doskonale wpisuje się w obecną fascynację latami osiemdziesiątymi. Twórcy American Horror Story uwielbiają przecież cofać akcję w czasie, składając hołd minionym dekadom. A lata 80. to nie tylko Madonna i trwała ondulacja, ale także kultowe slashery, takie jak Piątek trzynastego (1980), Koszmar z ulicy wiązów (1984) czy Halloween – krwawe horrory, w których w niewyjaśnionych okolicznościach, po kolei giną główne postacie.

Ryan Murphy i Brad Falchuk są jak zwykle bardzo tajemniczy i nie chcą zdradzać zbyt wiele na temat nowej odsłony swojego dzieła, dlatego fanom horrorów pozostaje jedynie domyślać się, co czai się za rogiem. Czy American Horror Story: 1984 będzie miał postać slashera? Tego dowiemy się niebawem, ale jedno jest pewne – w nowej serii nie zabraknie klimatu lat 80. i mrocznej atmosfery.

W serialu wystąpią między innymi: Emma Roberts, Billie Lourd, Leslie Grossmann, Cody Fern, Matthew Morrison, Gus Kenworthy.

Premiera serialu American Horror Story: 1984 odbędzie się już w czwartek 19 września o godz. 23:00 tylko na FOX!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *