Animacja „Grizzy i lemingi” w Boomerangu

Grizzy, pod nieobecność właściciela, postanawia zamieszkać w pełnej luksusów chatce leśniczego. Jednak jego marzenia o świętym spokoju szybko zburzy stado złośliwych lemingów. Wszystko to w nowym serialu Boomeranga. 7 listopada 2016 roku „Grizzy i lemingi” dołączy do klasycznej, familijnej ramówki stacji, zawierającej takie seriale jak „królik Bugs! Serial Twórców Zwariowanych Melodii”, „Wyluzuj, Scooby-Doo!” i „Tom i Jerry Show”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Pośrodku głębokiego lasu znajduje się mały zakątek cywilizacji – chatka leśniczego. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, niedźwiedź Grizzy postanawia zostać jej nowym lokatorem. Miś chciałby skorzystać z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacji, kina domowego z 117 kanałami, wygodnej kanapy, maszyny do robienia popcornu, łącza internetowego, sauny i w pełni wyposażonej kuchni. A ponieważ znajduje się na szczycie leśnego łańcucha pokarmowego, uważa, że nikt nie powinien ośmielić się zakłócić jego planów.

Okazuje się jednak, że leśniczówka ma już lokatorów – stado małych lemingów. Na pierwszy rzut oka słodkie i niewinne, w rzeczywistości są grupą szkodników siejących zamęt i zniszczenie. Na nieszczęście dla niedźwiedzia, lemingi chcą przekształcić chatkę leśniczego w swój prywatny park zabaw. Wraz z wprowadzeniem się Grizzy’ego do domku leśniczego rozpocznie się nieustająca walka niedźwiedzia z tymi małymi, złośliwymi gryzoniami. Lemingi na każdym kroku będą mu utrudniać wymarzony odpoczynek, urządzając głośne imprezy i szalone zabawy.

„Grizzy i lemingi” to produkcja francuskiego Studio Hari. Premiera serialu w poniedziałek, 7 listopada o godzinie 17:15. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 na antenie Boomeranga.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *