W maju PULS 2 wyemituje kolejne animacje z kanału Nickelodeon: serial animowany “Psi patrol” oraz animację “Turbo Dudly: psi agent”.

Serial “Psi patrol” przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt -€“ Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

Z kolei animacja “Turbo Dudly: psi agent” przedstawia przygody psa Dudka, superszpiega pracującego w tajnej organizacji do walki z przestępczością o nazwie Turbo. Jego partnerką jest Kicia Kotowska -€“ mistrzyni kung-fu. Szpiegowska para nie pała do siebie sympatią, jednak razem będzie musiała bronić swojego rodzinnego miasta Petropolis i stawić czoła organizacji przestępczej, zrzeszającej złe i podstępne zwierzęta.

Obydwie animacje: “Psi patrol” i “Turbo Dudly: psi agent”, będą emitowane w PULS 2 w paśmie Junior TV (poniedziałek-piątekt., w godzinach 6:00-18:30) w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks.

“Psi patrol”

Premiera: czwartek, 1 maja, godzina 13:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

“Turbo Dudly: psi agent”

Premiera: wtorek, 13 maja, godzina 12:25
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:25

puls2psipatrol

Źródło: Telewizja Puls