Animacje „Psi patrol” i „Turbo Dudly: psi agent” od maja w PULS 2 (zdjęcie)

W maju PULS 2 wyemituje kolejne animacje z kanału Nickelodeon: serial animowany „Psi patrol” oraz animację „Turbo Dudly: psi agent”.

Serial „Psi patrol” przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt -€“ Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

Z kolei animacja „Turbo Dudly: psi agent” przedstawia przygody psa Dudka, superszpiega pracującego w tajnej organizacji do walki z przestępczością o nazwie Turbo. Jego partnerką jest Kicia Kotowska -€“ mistrzyni kung-fu. Szpiegowska para nie pała do siebie sympatią, jednak razem będzie musiała bronić swojego rodzinnego miasta Petropolis i stawić czoła organizacji przestępczej, zrzeszającej złe i podstępne zwierzęta.

Obydwie animacje: „Psi patrol” i „Turbo Dudly: psi agent”, będą emitowane w PULS 2 w paśmie Junior TV (poniedziałek-piątekt., w godzinach 6:00-18:30) w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks.

„Psi patrol”

Premiera: czwartek, 1 maja, godzina 13:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Turbo Dudly: psi agent”

Premiera: wtorek, 13 maja, godzina 12:25
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:25

puls2psipatrol

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *