Antyfest Antyradia po raz siódmy

Ruszył Antyfest Antyradia 2015. To już siódma edycja tego konkursu organizowanego z myślą o rockowych talentach. Na zgłoszenia redakcja czeka do 19 kwietnia.

Jak co roku w konkursie mogą wziąć udział kapele rockowe, które nie są związane z żadną wytwórnią fonograficzną. Nagrodą w Antyfeście Antyradia 2015 jest pamiątkowa statuetka – „Złota Kosa” oraz występ na Impact Festival 2015 u boku światowych gwiazd rocka – zespołów Godsmack, Slipknot i Gojira. Festiwal odbędzie się 9 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi.

Udział w Antyfeście Antyradia to olbrzymia szansa na wypromowanie własnej twórczości dla nieznanych szerokiej publice kapel rockowych. Dzięki wygranej kariery muzyczne takich zespołów jak Paradygmat, Killing Silence, czy Leash Eye nabrały rozpędu, co przyznają sami ich członkowie.

Zgłoszenia można wysyłać do 19 kwietnia poprzez specjalny formularz, który jest dostępny na stronie antyradio.pl. Do aplikacji trzeba załączyć trzy utwory w formacie mp3, zdjęcie, krótką notkę o zespole oraz dane kontaktowe. Nominowani do tegorocznego Antyfestu Antyradia zostaną ogłoszeni i zaprezentowani na stronie antyradio.pl na przełomie kwietnia i maja. Zwycięzcę poznamy 8 czerwca.

We wcześniejszych edycjach konkursu wzięło już udział blisko 2000 kapel reprezentujących różne brzmienia i odmiany muzyki rockowej. Dotychczasowymi zwycięzcami Antyfestu Antyradia byli: Vintage (2009), Another World (2010), Leash Eye (2011), Cinemon (2012), Paradygmat (2013) oraz Killing Silence (2014).

Organizatorem konkursu jest Antyradio.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *