Antyradio w nowej odsłonie

Od dziś można słuchać Antyradia w nowej odsłonie. W serwisie dostępnym pod adresem player.antyradio.pl użytkownicy znajdą nowoczesny, funkcjonalny player, w którym będą mogli posłuchać zarówno Antyradia na żywo, jak również dostępnych na życzenie podcastów swoich ulubionych programów.

W playerze nie zabraknie także kanałów muzycznych: takich jak Antyradio Classic Rock, Antyradio Unplagged, Antyradio Makak czy Antyradio Ballads, wśród których każdy fan rockowych brzmień znajdzie coś dla siebie. Player charakteryzuje się przejrzystym i czytelnym układem stron, co sprawia, że poruszanie się po stronie jest niezwykle proste i intuicyjne. Słuchacze znajdą tu także informację, co jest aktualnie grane na antenach innych stacji radiowych z Grupy Eurozet. Grupą docelową serwisu są zarówno użytkownicy, którzy znają Antyradio i chcą słuchać radia na żywo w Internecie, a także muzyki i podcastów swoich ulubionych programów Antyradia, jak i Ci, którzy nie są jeszcze trwale związani z marką.

Nowa strona playera Antyradia jest wynikiem konsekwentnej realizacji naszej strategii zakładającej ujednolicenie wszystkich stron playerów radia oraz uzyskanie synergii między obszarami: online i on air. Nowy player zapewnia jeszcze łatwiejszy dostęp do radia na żywo, kanałów muzycznych oraz unikalnego contentu audio w postaci podcastów. Jestem pewien, że player online Antyradia przypadnie do gustu zarówno wiernym słuchaczom, jak i osobom, które nie są jeszcze związane z marką, ale szukają stacji radiowej grającej najlepszego rocka na świecie – mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet.

Serwis został zaprojektowany zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design, tak aby użytkownicy mogli z niego korzystać w równie komfortowy sposób zarówno na desktopie, tablecie, jak i smartfonie. Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *