Antyradio z niespodzianką na pożegnalny koncert KISS

W Antyradiu ruszył konkurs na najlepszy projekt maski w stylu artystów zespołu KISS. Zwycięzca wygra unikatowe podwójne zaproszenie na pożegnalny koncert kultowej rockowej kapeli połączone ze zwiedzaniem kulis, a kilka tysięcy masek według jego projektu będzie rozdawanych w Atlas Arena w Łodzi.

Makijaże jakie członkowie zespołu KISS malują na twarzach przed każdym koncertem, to nieodłączny element ich występów. Nie inaczej będzie 3 czerwca w Łodzi. Tym razem, z inicjatywy Antyradia, fani zaskoczą swoich idoli, bo to oni wystąpią w charakterystycznych maskach, które zostaną założone na jednym z najbardziej znanych utworów KISS, czyli „I Was Made For Lovin’ You”. To niespodzianka, która szykowana jest na ostatni, pożegnalny koncert dla polskich fanów organizowany w ramach trasy END OF THE ROAD.

Konkursowe projekty wykonane w postaci własnoręcznego rysunku lub grafiki należy wysyłać do 18 maja br. na adres kiss@antyradio.pl. Laureat konkursu zostanie ogłoszony tego samego dnia po godz. 17:00 w programie „Kasprologia” Tomasza Kasprzyka.

Akcja jest organizowana przez Antyradio oraz organizatora koncertu firmę Prestige MJM.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *