Paweł Orleański prowadzącym program „Łowcy skarbów. Kto da więcej”

Prowadzącym nowego programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, który przygotowuje na jesień Czwórka, będzie Paweł Orleański – aktor i prezenter znany szerokiej widowni m.in. z kultowego programu „Galileo”.

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

„Łowcy skarbów. Kto da więcej” to polska wersja formatu „Cash Or Trash” odnoszącego sukcesy m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoszech czy Niemczech, gdzie wyemitowano już 1400 odcinków tej produkcji. Emisja polskiej edycji planowana jest na jesień, rozpoczęto właśnie przyjmowanie zgłoszeń osób chętnych do sprzedaży swoich przedmiotów w programie.

Udział w nim może wziąć każdy, bo każdy ma w domu coś, co może zwrócić uwagę tytułowych łowców skarbów, czyli dealerów sztuki i kolekcjonerów, liczących na zakup ciekawych przedmiotów do swoich antykwariatów, sklepów lub prywatnych zbiorów. Wystarczy wysłać zgłoszenie poprzez fanpage programu www.facebook.com/lowcyskarbowczworka, a szansa na transakcję życia może się ziścić.

Zakurzone starocie z piwnicy czy strychu, pamiątki z babcinego kredensu lub leciwe szpargały zalegające w szufladach mogą okazać się warte znacznie więcej niż się zdawało, szczególnie jeśli kupujący zaczną licytować między sobą. Jeżeli właściciel dobije targu z jednym z nich, wyjdzie ze studia z gotówką. Jeśli nie, wróci ze swoim przedmiotem do domu, bogatszy o pogłębioną wiedzę i szacunkową wycenę, które przed spotkaniem z kupującymi uzyskuje od ekspertów programu – wybitnych znawców rynku sztuki, antyków, biżuterii, designu i kolekcjonerskich trendów.

Nad wszystkim czuwać będzie gospodarz show, Paweł Orleański, pełniący m.in. rolę przewodnika widzów i uczestników po programie i jego zasadach.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *