Audycja „#DorotaGawrylukZaprasza” w Polsat News

Wiosną Polsat News wprowadza nową pozycję programową w wieczornej ramówce. W środę, 29 marca o godzinie 21:00 zagości nowy, autorski program Doroty Gawryluk „#DorotaGawrylukZaprasza”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Polsat News

Dorota Gawryluk, jedna z najbardziej znanych i szanowanych dziennikarek w Polsce, ceniona za swój obiektywizm, prowadząca „Wydarzenia” flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, powraca z autorskim programem publicystycznym. Co tydzień, w środowe wieczory, na antenie Polsat News, zaproszeni goście zetrą się w merytorycznej dyskusji poświęconej najważniejszym tematom politycznym, społecznym oraz gospodarczym. Dzięki programowi widzowie sami będą mogli wyrobić sobie opinię na omawiane problemy. W trakcie programu na stronie Polsatnews.pl dostępne będzie głosowanie, w którym każdy będzie miał możliwość wskazania tego, kto bardziej go przekonał do swoich argumentów.

W programie #DorotaGawrylukZaprasza nieodłączonym elementem są media społecznościowe. Widzowie za ich pośrednictwem mogą brać aktywny udział w dyskusji m.in. w serwisie Twitter korzystając z hashtagu #DorotaGawrylukZaprasza, jak również wpisując komentarze na stronie programu na Facebooku. Najbardziej interesujące wypowiedzi będą publikowane na żywo w trakcie emisji programu, natomiast wybrane pytania użytkowników – zadawane gościom w studiu.

Chcemy by to było miejsce ważnych debat. Miejsce wymiany argumentów wszystkich stron najważniejszych sporów, nie tylko politycznych. Ze swojej strony gwarantuję, że będzie to uczciwa debata, bez faworyzowania żadnej ze stron – mówi Dorota Gawryluk.

Program „#DorotaGawrylukZaprasza” będzie realizowany na żywo z udziałem publiczności. Pełne wydania będzie można obejrzeć po emisji w serwisie Polsatnews.pl w zakładce „Nasze Programy”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *