Nowe przygody Clarence’a w Cartoon Network

Zwariowany Clarence każdego dnia próbuje zmieniać świat na lepsze. W kolejnych odcinkach drugiego sezonu bohater będzie chciał za wszelką cenę pobudzić kreatywność szkolnego tyrana Belsona i razem z klasą zbudować rakietę kosmiczną. Premiera kolejnych przygód Clarence’a w poniedziałek 3 kwietnia na antenie Cartoon Network.

Clarence zawsze widzi w ludziach ich dobrą stronę. Tym razem, gdy odkryje, że jego szkolny prześladowca Belson jest bardzo uzdolniony i ma artystyczną duszę, postanowi zrobić wszystko, by pobudzić jego kreatywność. Niestety bohater w ogóle nie bierze pod uwagę, że może się to dla niego wyjątkowo źle skończyć.

W nowych odcinkach drugiego sezonu Clarence’a czeka również niezapomniana, bo pierwsza w życiu wyprawa na ryby i odwiedziny u babci Jeffa. Podczas wizyty chłopcy będą mieli okazję poznać jej ekscentryczną sąsiadkę. Innym razem główny bohater razem ze swoją klasą zaangażuje się w szalony projekt i będzie chciał zbudować największą na świecie rakietę kosmiczną. Czy uda im się wygrać? Odpowiedź w kwietniu w Cartoon Network.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Clarence” w poniedziałek 3 kwietnia na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 15:05.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *