Audycja polityczna „7×24” w Polskim Radiu 24

Polityka nie ma przerw. Dzieje się 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. W każdą niedzielę po godz. 9.00 będziemy starali się ją okiełznać. W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich kluczowych sił parlamentarnych i będą musieli zmierzyć się z pytaniami i opiniami słuchaczy – mówi Katarzyna Gójska, z-ca Redaktora Naczelnego Gazety Polskiej o nowej audycji politycznej „7×24” Polskiego Radia 24, której premiera odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia br.

Nowością jest umożliwienie słuchaczom wpływu na treść audycji. Przez cały tydzień, przez całą dobę, dzwoniąc pod numer 22 645 24 00 słuchacze mogą nagrać pytanie lub krótki komentarz polityczny. Najciekawsze wypowiedzi i pytania będą wyemitowane w audycji. „7×24” to pierwszy radiowy program polityczny współtworzony przez słuchaczy

Audycja będzie transmitowana na żywo przez TV Republika.

Format programu „7×24” wpisuje się w newsowy profil naszej stacji i jestem przekonana, że podniesie on atrakcyjność Republiki. Dlatego będzie on nie tylko transmitowany „na żywo”; w naszej telewizji będą również nadawane powtórki programu „7×24” – mówi Dorota Kania, redaktor naczelna Telewizji Republika.

Na antenie Polskiego Radia 24, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę dostarczamy słuchaczom najważniejsze informacje i gorące komentarze. Audycja „7×24” jest kwintesencją tego co robimy w każdej minucie naszego programu – mówi Paweł Piszczek, redaktor naczelny PR24.

Audycja będzie składać się z czterech części tematycznych odnoszących się do najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Stanowiące punkt wyjścia do dyskusji w studio, kluczowe dla danego tematu wypowiedzi najważniejszych polityków, będą uzupełniane najciekawszymi pytaniami lub komentarzami słuchaczy nagrywanymi przez cały tydzień. W ten sposób, nie tylko prowadząca – Katarzyna Gójska, ale także słuchacze zmuszą gości audycji do rozliczenia mijającego tygodnia.

Emisja audycji „7×24” w Polskim Radiu 24 w każdą niedzielę po godz. 9.00.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *