Australian Open od poniedziałku na żywo tylko w Eurosporcie

Przed nami pierwszy w sezonie turniej Wielkiego Szlema – Australian Open! W Melbourne zobaczymy największe gwiazdy światowego tenisa, w tym Igę Świątek, Huberta Hurkacza i Kamila Majchrzaka. Eurosport jako jedyna stacja w Polsce pokaże na żywo wszystkie najważniejsze spotkania turnieju rozgrywanego od 8 do 21 lutego. Każdy mecz z każdego kortu dostępny będzie na żywo i na żądanie w Eurosport Playerze.

Sprawdź godziny transmisji Australian Open w PROGRAMIE TV

W Melbourne zobaczymy trójkę polskich singlistów – Huberta Hurkacza, Kamila Majchrzaka i Igę Świątek. Eurosport 1 i Eurosport 2 pokażą na żywo wszystkie najważniejsze mecze Australian Open, w tym spotkania Polaków. Każdy mecz pierwszego w tym roku turnieju Wielkiego Szlema dostępny będzie na żywo i na żądanie w Eurosport Playerze.

Widzowie będą mogli usłyszeć znakomitych komentatorów Eurosportu między innymi Karola Stopę, Witolda Domańskiego, Joannę Sakowicz-Kostecką, Dawida Olejniczaka, Michała Przysiężnego, Tomasza Wiktorowskiego, Marka Furjana, Macieja Synówkę i Lecha Sidora. Do zespołu komentatorskiego na Australian Open dołączą Dawid Celt oraz Gabriela Załoga, sędzia międzynarodowa, która sędziowała między innymi ćwierćfinały Roland-Garros i US Open oraz igrzysk olimpijskich.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Eurosport przyzwyczaił widzów do wielkich tenisowych sław w gronie ekspertów. Podczas Australian Open kibice będą mogli usłyszeć analizy Barbary Schett i Matsa Wilandera w programie „Gem, Schett & Mats”. Ponownie wykorzystana zostanie w nim technologia Cube umożliwiająca teleportację zawodniczek i zawodników. W wirtualnym studiu zobaczymy również Justine Henin, Borisa Beckera, Aleksa Corretję i Robertę Vinci. W decydujących momentach turnieju do zespołu Eurosportu dołączy Tim Henman. Nowością w ofercie stacji będzie program prowadzony przez Mischę Zvereva, starszego brata finalisty ostatniego US Open. Niemiec odkryje przed widzami tajniki Melbourne.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

W poniedziałek, w dniu otwarcia Australian Open, na antenie Eurosportu premierę będzie miała seria dokumentalna pod tytułem Trailblazers, opowiadająca o ikonach światowego sportu. W pierwszym odcinku widzowie poznają drogę Sereny Williams do zostania jedną z najwybitniejszych tenisistek w historii.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *