Autoboty ratują Ziemię w Cartoon Network

Drużyna Autobotów znów będzie musiała udowodnić, że odwaga nie jest im obca. Bumblebee i jego zespół trafią na Księżyc, gdzie staną przed wyzwaniem odzyskania potężnej broni. Premiera nowych odcinków czwartego sezonu serialu „Transformers: Robots in Disguise” w niedzielę 26 listopada na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Bezwzględne Stuntikony napadły na pociąg mknący w kierunku Crown City. Złym robotom zależy na napędzającym pojazd silniku fuzyjnym, który będą mogły wykorzystać do realizacji swoich podłych celów. Dzielne Autoboty będą musiały ocalić rozpędzony pociąg, zanim z całą mocą uderzy w stację kolejową Crown City. Bohaterski Bumblebee będzie mógł przy okazji przetestować zupełnie nowy styl przewodzenia całej drużynie.

W nowych odcinkach czwartego sezonu, drużyna Autobotów dowie się o potencjalnie niebezpiecznym urządzeniu znajdującym się na Księżycu. Jeśli moduł termicznej akceleracji plazmy trafi w niepowołane ręce, cała Ziemia znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie. Kiedy roboty przygotowują się do wyprawy, nagle pojawia się legendarny przywódca Autobotów – Optimus Prime. Najsłynniejszy Transformers ostrzega bohaterów o zbliżającym się niebezpieczeństwie i prosi o pomoc jednego z członków drużyny. Ponieważ Autoboty nie chcą się rozłączyć, Optimus Prime zgadza się wesprzeć ich w niebezpiecznej misji na Księżycu.

Nowe odcinki czwartego „Transformers: Robots in Disguise” będzie można oglądać od 26 listopada na antenie Cartoon Network. Emisja w każdą niedzielę o 14:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *