Festiwal Piękna 2017 na żywo w Polsacie

W pierwszy weekend grudnia Krynica Zdrój już po raz trzeci stanie się światową stolicą piękna, a na antenie Polsatu poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę. Podczas Festiwalu Piękna 2017 wybrani zostaną: Miss Polski, Miss Supranational i po raz drugi Mister Supranational. Rok temu to wyjątkowe wydarzenie oglądało 620 milionów ludzi na całym świecie! W tym roku to wielkie telewizyjne show ponownie będzie transmitowane w ponad 140 krajach.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat

W piątek, 1 grudnia, niemal 80 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej kobiety, podczas 9. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności – Miss Supranational 2017. Polskę będzie reprezentowała Miss Polski 2016 Paulina Maziarz. Historia tego plebiscytu rozpoczęła się w 2009 roku, wówczas w Płocku o tytuł walczyły finalistki z 36 krajów. Dziś ich liczba jest ponad dwa razy większa, co świadczy o olbrzymim wzroście popularności wydarzenia. Polska jest gospodarzem Miss Supranational już po raz ósmy. Zgrupowanie Miss Supranational po raz drugi odbędzie się w dwóch krajach: w Polsce i na Słowacji. Najpiękniejsze kobiety świata od 16 listopada zbierają się w Krakowie, gdzie rozpoczną pierwsze przygotowania. Następnie przeniosą się do Popradu i wezmą udział w oficjalniej sesji do katalogu konkursu. Na Słowacji, w Aqua City Poprad nagrywane będą także video wizytówki i rozpoczną się próby choreograficzne pod okiem Anny Bubnowskiej. W ostatnich dniach listopada kandydatki przyjadą do Krynicy Zdroju, by szlifować na scenie ostatnie elementy finałowej choreografii. Widzowie będą mogli podziwiać kandydatki w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych Self-Collection, białych sukniach wieczorowych, w strojach sportowych Cardio Bunny, sukniach z kolekcji Ewy Minge oraz srebrnych sukniach, które przywiozą z własnych krajów. Nie zabraknie również gwiazd muzycznych. Na scenie wystąpi między innymi zdobywca trzeciego miejsca w Konkursie Eurowizji 2017 – mołdawski zespół Sunstroke Project. W programie również występy taneczne i wokalne oraz pokazy pirotechniczne na scenie. Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Davina Reeves i Ivan Podrez. Telewizyjne show z udziałem najpiękniejszych kobiet świata będzie transmitowane przez zagraniczne stacje telewizyjne do ponad 100 krajów. Komu przekaże koronę obecnie panująca Shrinidhi Shetty – pochodząca z Indii Miss Supranational 2016? Przekonamy się już 1 grudnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 w Polsacie.

W sobotę, 2 grudnia, po raz drugi odbędzie się finał, tym razem międzynarodowego konkursu dla mężczyzn – Mister Supranational 2017. Do Polski przyjadą panowie z blisko 40 krajów świata. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2016 Jan Dratwicki. Najprzystojniejszy z mężczyzn zostanie udekorowany szarfą z rąk samej Miss Supranational 2017, której nazwisko poznamy zaledwie dzień wcześniej. Kandydaci do tytułu Mister Supranational 2017 przyjadą 20 listopada do Polski i będą przebywać w Aqua City Poprad na Słowacji oraz w Krynicy Zdroju. Wezmą udział w oficjalnej sesji fotograficznej, przygotowaniu materiałów filmowych i próbach choreograficznych. Nad układami scenicznymi będzie czuwał jeden z najlepszych polskich choreografów i zarazem reżyser całego wydarzenia – Mateusz Polit. Panowie wystąpią na scenie w kilku pokazach: m.in. w stylizacjach polskiego projektanta Claudiusa, w odsłonie streetowej Ozonee, w kolekcji kąpielowej Self-Collection. W jury międzynarodowym zasiądą m.in: najsłynniejsza polska modelka plus size i jurorka głośnego programu „#Supermodelka Plus Size” – Ewa Zakrzewska, zeszłoroczny zdobywca tytułu Mistera Supranational – Diego Garcy czy znany światowy projektant mody, uczeń samego Versace – Cătălin Botezatu. Galę Mister Supranational 2017 uświetnią swoim występem również gwiazdy wieczoru, a wśród Halina Mlynkova i Michał Szpak ze swoim eurowizyjnym hitem „Color Of Your Life”. Najlepsza dziesiątka przystojnych mężczyzn zaprezentuje, specjalnie przygotowany na ten wieczór, występ ze śpiewaczką operową, Aleksandrą Szmyd. Galę międzynarodowego konkursu dla mężczyzn poprowadzą Davina Reeves i Paulina Chylewska. Polsat na transmisję z gali Mister Supranational 2017 zaprasza 2 grudnia o 20:00.

W niedzielę, 3 grudnia, czeka nas święto polskiej urody, czyli 28. finał konkursu Miss Polski. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Kandydatki do korony Miss Polski 2017, w ramach przygotowań miały dwa zgrupowania. Pierwsze odbyło się latem w Rezydencji Miętowe Wzgórza, gdzie nakręcone zostały ich wizytówki i odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa. Teraz finalistki przygotowują się do drugiego, zdecydowanie dłuższego zgrupowania, które odbędzie się w Hotelu Beskid w Nowym Sączu. Nad choreografią najpiękniejszych Polek czuwać będzie Anna Bubnowska. Podczas gali Miss Polski 2017 najpiękniejsze Polki pojawią się na scenie w zaskakującym pokazie bielizny projektu Ewy Bien, inspirowanym światowym show, tworzonym przez Victoria’s Secret. Zaprezentują się też w premierowych projektach kostiumów kąpielowych marki Self Collection. A obecnie panujące trendy wyznaczy pokaz kolekcji z Atelier Joanny Muzyk. Finałowa dziesiątka wkroczy w krainę wielkich projektantów i zaprezentuje się w prestiżowych pokazach marki Tomaotomo oraz projektantki Violi Piekut. To wieczór spełniających się marzeń, dlatego nie zabraknie w nim też bajecznego pokazu sukni ślubnych! O oprawę muzyczną zadbają gwiazdy: Kasia Moś – reprezentantka Polski podczas Konkursu Eurowizji 2017 i uczestniczka 8. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz zespół Feel. Taneczny popis na scenie zaprezentują czołowi polscy tancerze, a wśród nich Tomasz Barański. Nową Miss Polski ukoronuje ustępująca najpiękniejsza Polka – Paulina Maziarz, która wróci do kraju prosto ze swojego pierwszego, międzynarodowego konkursu Miss International 2017. Dla Pauliny był to niesamowity rok, który jak się okazuje stał się początkiem ciągle trwającej przygody. Poza udziałem w międzynarodowym konkursie w dalekiej Japonii, dwukrotnie odwiedziła Włochy, Wielką Brytanię i podróżowała po całej Polsce. Teraz przygotowuje się do udziału w drugim międzynarodowym konkursie Miss Supranational 2017. Uroczystą galę poprowadzi niezastąpiony i od lat związany z wyborami Miss Polski – Krzysztof Ibisz, a towarzyszyć mu będą Paulina Sykut – Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz debiutujący prezenter – Jakub Kucner – Mister Polski 2017. Jak finalistki zaprezentują się na scenie i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2017? Tego dowiemy się podczas transmisji 3 grudnia, o godzinie 20:00, na antenie Polsatu.

„Festiwal Piękna 2017” to produkcyjne wydarzenie na skalę światową – scena o powierzchni 500 metrów kwadratowych, setki reflektorów i dziesiątki kamer, wielotysięczna publiczność w Hali MOSiR w Krynicy Zdroju i miliony widzów przed telewizorami. A wszystko na żywo na antenie Polsatu. Za scenariusz i reżyserię gal Miss Supranational i Miss Polski odpowiada Szymon Łosiewicz, natomiast Mateusz Polit jest autorem scenariusza i reżyserem gali Mister Supranational. Wielkie telewizyjne show organizowane jest przez Nową Scenę, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Miasto Krynica Zdrój. Producentem Festiwalu Piękna 2017 jest Telewizja Polsat.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *