AXN z ofertą na maj 2017

4 maja kapitan Sharon Raydor obejmie kierownictwo wydziału do zwalczania najcięższych przestępstw i wprowadzi nowe zasady funkcjonowania jednostki w serialu „Mroczne zagadki Los Angeles”. 11 maja, w produkcji „A.P.B.”, właściciel konsorcjum technologicznego, Gideon Reeves, przejmie podupadający posterunek policji w Chicago, aby stworzyć najnowocześniejszy wydział do zwalczania przestępczości w mieście. Tego samego dnia widzowie zobaczą premierę „Okupu” – serialu o negocjatorze, którego zespół ratuje ludzkie życie w kryzysowych sytuacjach. W nadchodzącym miesiącu AXN pokaże także filmy, m.in. „Tożsamość Bourne’a” z Mattem Damonem, „Grę” z Michaelem Douglasem i „Wybawiciela” z Madsem Mikkelsenem.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AXN

„Mroczne zagadki Los Angeles” to spin-off produkcji „Podkomisarz Brenda Johnson”. Sharon Raydor (Mary McDonnell) obejmuje kierownictwo jednostki policji w Los Angeles, zajmującej się najpoważniejszymi przestępstwami. Jej wrodzona umiejętność przewidywania ludzkich zachowań i uzyskiwania zeznań pomaga w rozwiązywaniu najcięższych i najbardziej wrażliwych sprawy w mieście. Nowa pani kapitan okazuje się być również osobą niezwykle skrupulatną i regulaminową, która preferuje demokratyczny styl kierowania jednostką. Takie podejście nie spotyka się z dobrym przyjęciem ze strony wszystkich podwładnych. Premiera serialu „Mroczne zagadki Los Angeles” w czwartek 4 maja o godzinie 20:00 w AXN. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

„A.P.B.” to historia miliardera i geniusza komputerowego, Gideona Reevesa (Justin Kirk ), który był świadkiem brutalnego morderstwa swojego przyjaciela, Elliota Sully-ego. Po tym wydarzeniu główny bohater postanawia wykorzystać wynalazki swojej firmy, aby zwiększyć bezpieczeństwo w mieście i złapać mordercę. Przejmuje podupadający posterunek policji w Chicago i wyposaża go w najnowszą technologię, udostępniając jednocześnie mieszkańcom mobilną aplikację do zgłaszania przestępstw – A.P.B. W stworzeniu posterunku policji na miarę XXI wieku pomagają mu ambitna detektyw, Theresa Murphy (Natalie Martinez), i uzdolniona oficer techniczna, Ada Hamilton (Caitlin Stasey). Premiera serialu „A.P.B.” w czwartek 11 maja o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o godzinie 21:00.

„Okup” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia negocjatora kryzysowego, Erica Beaumonta (Luke Roberts). Dowodzi on zespołem, zajmującym się ratowaniem ludzkiego życia w najtrudniejszych sytuacjach. Grupa rozwiązuje prywatne sprawy, w które nie są zaangażowane policja i sądy. Eric rozumie przestępców lepiej niż jakiekolwiek organy ścigania. Wykorzystuje swoją znajomość ludzkiego charakteru do rozwiązywania spraw porwań dla okupu. W pierwszym odcinku serialu do zespołu Beaumonta dołącza Maxine Carlson (Sarah Greene). Młoda negocjatorka pragnie wykazać się w nieznanym środowisku, ale sekret z jej przeszłości może okazać się źródłem niebezpieczeństwa, którego nawet genialny negocjator nie jest w stanie zażegnać. Zaufani współpracownicy Erica – specjalista od profilowania psychologicznego, Oliver Yates (Brandon Jay McLaren), i była policjantka, Zara Hallam (Nazneen Contractor) – z rezerwą podchodzą do nowej koleżanki. Premiera serialu „Okup” w czwartek 11 maja o godzinie 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o godzinie 22:00.

W majowe weekendy na widzów czekają filmowe superprodukcje. 5 maja o godzinie 21:00 „Gra” – thriller, w którym znudzony życiem bogacz, Nicholas Van Orton (Michael Douglas), dostaje w dniu swoich 48. urodzin zaproszenie do nieprzewidywalnej i niebezpiecznej gry. 13 maja o godzinie 20:00 widzowie AXN zobaczą „Tożsamość Bourne’a”. Jason Bourne (Matt Damon) w wyniku wypadku traci pamięć, jednak wszystko wskazuje na to, że był członkiem tajnego programu CIA. 28 maja o godzinie 22:00 AXN pokaże western „Wybawiciel”, w którym spokojny, amerykański osadnik, Jon (Mads Mikkelsen), zabija mordercę swojej rodziny. Teraz sam musi zmierzyć się z gangiem, który szuka zemsty po śmierci kolegi.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *